2726
عنوان

کیا بارداری پوچ داشتن؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5990 بازدید | 29 پست

خیلی ممنون عزیزم واقعا ناراحت شدم باهمه ی وجودم درکت میکنم منم دوهفته ازخوردوخوراک افتادم انقد بهش دلبسته بودم فهمیدم باردارم بعدش اونجوری گفتن برامن گفتن قلبش تشکیل نشده واحتمالابوجه انشالله دوباره باردارمیشی وبه سلامت زایمان مبکنی یه نی نیه نازمیاری

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند هفته بودی...؟ منم تو ۸ هفته اینکارارو کردم

بخدا دقیق یادم نمیاد اما میدونم از حالت طبیعی که باید ساک حاملگی پر میشد و جنین قلب دار میشد گذشته بود.

روزهای سختی بود کامل درکت میکنم چه حالی داری، توکل به خدا کن هر چه خیر هست سر راهت بزاره اگه واست مقدوره عجله نکن یه ماما با تجربه پیدا کن نظر اونم اگه همین بود بعد برو عمل

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
سلام منم بچم تو 8 هفته خودش افتاد..از قبلش افتادم رو لکه بینی.. قلب تشکیل نشد..بعدش هم خیلی خونریزی ...

آهان ممنونم که نوشتی برام

خودت کشیدی این دورانو

برام خیلی دعا کن خیلی

خدا بچتو حفظ کنه

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇
2728
خیلی ممنون عزیزم واقعا ناراحت شدم باهمه ی وجودم درکت میکنم منم دوهفته ازخوردوخوراک افتادم انقد بهش د ...

ان شالله بدعای شما یک دنیا ممنونم

برو بیرون لطفا،درک کنید وضعیت و روحیه بقیه رو خواهشاًهرروز به نینی یار بگو بترکونه خب برات گزارش زد ...

مگه من جاتو تنگ کردم؟یا اومدم بزن برقص راه انداختم که میگی وضعیتمو درک کن.....خیلی لحنت بده،انگاراومدم خونتون که میگی بروبیرون

بخدا دقیق یادم نمیاد اما میدونم از حالت طبیعی که باید ساک حاملگی پر میشد و جنین قلب دار میشد گذشته ب ...

آهان

پرس و جو کردم،حتی دکتر سنتی هم رفتم نظرش همین بود

استخاره کردم برای بیمارستان خیلی خوب اومد

آهان ممنونم که نوشتی برام خودت کشیدی این دورانو برام خیلی دعا کن خیلی خدا بچتو حفظ کنه

سلامت باشی نگران نباش..من یه ماما بهم گفت ناراحت نباش که افتاده خداروشکر کن که میدونی حامله میشی..خیلیا حتی حامله هم نمیشن..شما هم خداروشکر کن..

مگه من جاتو تنگ کردم؟یا اومدم بزن برقص راه انداختم که میگی وضعیتمو درک کن.....خیلی لحنت بده،انگاراوم ...

من خودم برات گزارش زدم عزیزم

ولی امیدوارم هیچ وقت حال الان من رو درک نکنی

من در به در دنبال اینم ببینم کسی شرایط منو داشته یانه

هی میبینم شما نوشتی

سلامت باشی نگران نباش..من یه ماما بهم گفت ناراحت نباش که افتاده خداروشکر کن که میدونی حامله میشی..خی ...

خدارا شکر آره واقعا

مگه من جاتو تنگ کردم؟یا اومدم بزن برقص راه انداختم که میگی وضعیتمو درک کن.....خیلی لحنت بده،انگاراوم ...

ببخشید

اعصابم داغونه خیلی

آهان پرس و جو کردم،حتی دکتر سنتی هم رفتم نظرش همین بود استخاره کردم برای بیمارستان خیلی خوب اومد

خب ان شا الله خیرش به این باشه و بار دیگه خدا یه بچه سالم بهت بده

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
عزیزم برا تاپیکم گزارش میزنی بترکه

برات گزارش زدم خانومی

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
2706