2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیها ۳۰ سالشونه هنوز مجردن وقتی شرایط بچه دار شدن نداری بچه نیار لطفا بچه گناه داره البته خودت هم همینطور

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2728

بالانیس حالاحالاها جاداری

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

اگر تحت نظر یه پزشک زنان باشی ک از لحاظ ذخیره تخمک و سلامت جسمیت تحت نظر باشی تا حداقل 38 سالگی میتونی ب راحتی باردار بشی 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2738
بعضیها ۳۰ سالشونه هنوز مجردن وقتی شرایط بچه دار شدن نداری بچه نیار لطفا بچه گناه داره البته خودت هم ...

منم فکر میکنم حالا حالاها شرایطشو ندارم 😞

برای مشکلم یک صلوات بفرست
اگر تحت نظر یه پزشک زنان باشی ک از لحاظ ذخیره تخمک و سلامت جسمیت تحت نظر باشی تا حداقل 38 سالگی میتو ...

بیشتر ب فاصله سنی که بینمون قراره باشه فکر میکنم و این اذیتم میکنه😥

بیشتر ب فاصله سنی که بینمون قراره باشه فکر میکنم و این اذیتم میکنه😥

چاره چیه من همیشه عاشق این بودم و هستم ک چهارتا فرزند داشته باشم اما واقعیت و موقعیت زندگیم جوریه ک واقعا نمیتونم حتی ب دوتا بچه فکر کنم و با همین یه دونه دلخوشم 

امیدوارم ک خدا تو همه مراحل زندگیت یار و یاورت باشه و همیشه حضورش تو زندگیت پر رنگ باشه و بتونی زودتر یه بچه ناز و خوردنی داشته باشی

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
چاره چیه من همیشه عاشق این بودم و هستم ک چهارتا فرزند داشته باشم اما واقعیت و موقعیت زندگیم جوریه ک ...

مرسی از دعای قشنگت عزیزم، ان شاءالله خدا هم شرایطتو برات اونجوری درست کنه که سه تا بچه ی ناز دیگه هم بهت بده

مرسی از دعای قشنگت عزیزم، ان شاءالله خدا هم شرایطتو برات اونجوری درست کنه که سه تا بچه ی ناز دیگه هم ...

ممنونم عزیزم همیشه خوش باشی❤❤

2706