2703
2553

برنامتون چیه؟ یعنی دیگه امیدی نیست که ظرفیتا مثل پارسال باشه و جذب کنن😢

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
فعلا ک نمیاد شنیدم ابان اینا دفترچش میاد..وای خدایا هیشکی هیچ وقت ناامید نشه

حالا تاا ابان چه کنیم؟تازه اونم معلوم نیست مصاحبش قبول شیم یانه.دیگه خسته شدم.خدا خودش دوست داره بندهاش ازش دور شن و ناامید.ما که کمکی ازش ندیدم

2714
تو اوج جوونی نگا چ به روزمون اومده...فقط ی درصد امیددارم واس تکمیل ظرفیت

من هیچ یه درصدم ندارم. حتی اگه دیونه شیمم بازم جای تعجب نداره.خدا نیست و نابودشون کنه تنها دراین صورته که خوشحال میشم.جوونیمون به باد رفت سر مدیریت اینا

حالا تاا ابان چه کنیم؟تازه اونم معلوم نیست مصاحبش قبول شیم یانه.دیگه خسته شدم.خدا خودش دوست داره بند ...

واقعا موندم چی بگم.. من مصاحبه رفتم ولی مردود شدم...ببینم تکمیل ظرفیت چطوریه...میگن ظرفیتا پره

واقعا موندم چی بگم.. من مصاحبه رفتم ولی مردود شدم...ببینم تکمیل ظرفیت چطوریه...میگن ظرفیتا پره

شمام برنامه ای ندارید؟بدون کنکورا رو ثبت نام کردید یا میخواید یه سال دیگه کنکور بدید؟

شمام برنامه ای ندارید؟بدون کنکورا رو ثبت نام کردید یا میخواید یه سال دیگه کنکور بدید؟

من هدفم فرهنگیانه...اگ اعتراض،و تکمیل ظرفیت واسم نتیجه داد ک احتمالش کمه که دیگ خلاصصص میشم...اگ ن هم که مجبورم واس سال بعد بخونم

2706