2726
عنوان

خواهر مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 28 پست
با مادرشوهرت برین خونشون و ازش سوال کن و مساله رو رودرو حل کن ضمنا بگو این پیام ک تو پیجم گذاشتی ینی ...

تقریبا۴۵سالشه 

من بامادرشوهرم بخاطر بی احترامیش توعید غدیر ب خانوادم ومن قطع ارتباطم عزیزم 

خودش کافی نبود الانم خواهرش

😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه چنبار نادیده؟ رفته توپیچ مادرشوهرم زیر عکس من اززبون مادرشوهرم نوشته ج...ده هست این دختر

من اینستا ندارم هیچی ازش نمیدونم... ولی خب میتونستی عکس بگیری از صفحه.. حالا که میگی مدرک نداری

2728

ول کن بابا همه هم تو رو میشناسن هم اونو.خودتو درگیر آدمهای بی ارزش نکن.زن داییم خیلی پشت خواهرم حرف میزنه خواهرم جوابشو نمیده داره آتیش میگیره.یه بار با لبخند بهش گفت بیچاره انقدر کینه ودشمنی رو تو دلت تلنبار نکن این ور اون ور نبر غده میشه از یه جات میزنه بیرونا😁

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
ول کن بابا همه هم تو رو میشناسن هم اونو.خودتو درگیر آدمهای بی ارزش نکن.زن داییم خیلی پشت خواهرم حرف ...

حق باشماست 

ولی اون کامنتی ک گزاشتم نگاکن 

خاله شوهرم رفته از گوشیش خواهرش اینونوشته 

😜
حق باشماست  ولی اون کامنتی ک گزاشتم نگاکن  خاله شوهرم رفته از گوشیش خواهرش اینونوشته&nbs ...

ا وا .الان دیدم.یعنی خاک عالم تو سرش این چرا حالا کاسه ی داغ تر از آش شده؟عکس العمل شوهرت چی بود؟

ا وا .الان دیدم.یعنی خاک عالم تو سرش این چرا حالا کاسه ی داغ تر از آش شده؟عکس العمل شوهرت چی بود؟

میخواست بره در خونشون من نزاشتم بامامانش دعواکردن 

همه این کاراروهم منومقصرمیدونن 

ک رابطه مادرپسر ی و بهم میزنم 

😜

سیمکارتت رو عوض کن و همه رو بلاک کن . کاری نداره که ... بذار تو حال خودش باشه شما راحتت زندگیت رو ادامه بده میدونم از دستش عصبانی هستی اما اگه راحت از کنارش بگذری اعصابت آرومه

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
میخواست بره در خونشون من نزاشتم بامامانش دعواکردن  همه این کاراروهم منومقصرمیدونن  ک راب ...

میذاشتی بره بشونش سر جاش.بترسونش بگو با همین مدرک اعاده ی حیثیت میکنم ازت شکایت میکنم