2726
عنوان

خواهر مادرشوهرم

417 بازدید | 28 پست

سلام 

خواهر مادرشوهرم خیلی فضولی میکنه درواقع این جسارت و از پارگی دهن مادرشوهر خنگ من میگیره 

خواهرش خیلی ادم کودن وخنگیه شوهرمم ازش متنفره 

الان تواینستاتو پیچ دومم که مطالب قصه وعکس نوشته میزارم اونجابهم توهین نوشت که 

بی لیاقت عقده ای میخوای رابطه منوخواهرمو بهم بزنی؟میخوای رابطه مادر وپسروبهم بزنی؟بسرت میاد بیشعور دورو پررو 

این پیامشه 

ساعت ۸عصر این پیاموداد من تا یک ساعت پیش فک میکردم اشتباه شده ولی رفتم از پیچ مامانم دیدم خواهرشه منوبلاک کرده بود ندیدم ازطرفی هم مادرشوهرمم ازاین کارش خبرنداره اگربهشون بگم مدرک بایدباشه اونم اون حرف ونوشت بعد حرفشوپاک کرد مدرک متاسفانه نیست به همسرمم بگم باورم میکنه ومیره حتی درخونش 

منم دلم میخواد یدونه پیچ فیک بزنم اینستا برم حالشوبگیرم بعد بپاکم

اینطرف بارهاوبارها اینکاروکرده ومن هربار بخاطر همسرم ک خطایی نکنه صدامودرنیاوردم 

اماالان باید خودم حل کنم 

اطلاعی ازاینستادارین؟

میخوام پیچ فیک بزنم با ایمیل فیک بعدبرم حالشو بگیرم 

😜

پیجتو ریخت به هم چه وزه اس 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ن‌ اگ بری بهش پیام بدی ننه من غریبم بازی در میاره ک این توهین کرده تو هم ک مدرک نداری بیخیال شو

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

با مادرشوهرت برین خونشون و ازش سوال کن و مساله رو رودرو حل کن ضمنا بگو این پیام ک تو پیجم گذاشتی ینی چی؟طوری وانمود کن ک از پیامش عکس گرفتی ..چنسالشه ؟؟

چشمان تو آفریقاست.. 
2706