1428
1389
عنوان

خواهر مادرشوهرم

379 بازدید | 28 پست

سلام 

خواهر مادرشوهرم خیلی فضولی میکنه درواقع این جسارت و از پارگی دهن مادرشوهر خنگ من میگیره 

خواهرش خیلی ادم کودن وخنگیه شوهرمم ازش متنفره 

الان تواینستاتو پیچ دومم که مطالب قصه وعکس نوشته میزارم اونجابهم توهین نوشت که 

بی لیاقت عقده ای میخوای رابطه منوخواهرمو بهم بزنی؟میخوای رابطه مادر وپسروبهم بزنی؟بسرت میاد بیشعور دورو پررو 

این پیامشه 

ساعت ۸عصر این پیاموداد من تا یک ساعت پیش فک میکردم اشتباه شده ولی رفتم از پیچ مامانم دیدم خواهرشه منوبلاک کرده بود ندیدم ازطرفی هم مادرشوهرمم ازاین کارش خبرنداره اگربهشون بگم مدرک بایدباشه اونم اون حرف ونوشت بعد حرفشوپاک کرد مدرک متاسفانه نیست به همسرمم بگم باورم میکنه ومیره حتی درخونش 

منم دلم میخواد یدونه پیچ فیک بزنم اینستا برم حالشوبگیرم بعد بپاکم

اینطرف بارهاوبارها اینکاروکرده ومن هربار بخاطر همسرم ک خطایی نکنه صدامودرنیاوردم 

اماالان باید خودم حل کنم 

اطلاعی ازاینستادارین؟

میخوام پیچ فیک بزنم با ایمیل فیک بعدبرم حالشو بگیرم 

😜

پیجتو ریخت به هم چه وزه اس 

به نظرم همه خانما باید یکیو داشته باشن بهشون بگه اگه موهاتو زدی نه من نه تو              _من دارمااا اما نمیدونم چرا لحنش فرق داره 🤭    میگه برو  بروووو بزن موهاتو خودتو بکن شکل مُرغ دُم کُل 🤪         ( کی دیده این مرغَرو ؟؟ چه شکلیه حالاااا؟؟  )😑

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401
1376

با مادرشوهرت برین خونشون و ازش سوال کن و مساله رو رودرو حل کن ضمنا بگو این پیام ک تو پیجم گذاشتی ینی چی؟طوری وانمود کن ک از پیامش عکس گرفتی ..چنسالشه ؟؟

چشمان تو آفریقاست..
1403
با مادرشوهرت برین خونشون و ازش سوال کن و مساله رو رودرو حل کن ضمنا بگو این پیام ک تو پیجم گذاشتی ینی ...

تقریبا۴۵سالشه 

من بامادرشوهرم بخاطر بی احترامیش توعید غدیر ب خانوادم ومن قطع ارتباطم عزیزم 

خودش کافی نبود الانم خواهرش

😜
اخه چنبار نادیده؟ رفته توپیچ مادرشوهرم زیر عکس من اززبون مادرشوهرم نوشته ج...ده هست این دختر

من اینستا ندارم هیچی ازش نمیدونم... ولی خب میتونستی عکس بگیری از صفحه.. حالا که میگی مدرک نداری

ول کن بابا همه هم تو رو میشناسن هم اونو.خودتو درگیر آدمهای بی ارزش نکن.زن داییم خیلی پشت خواهرم حرف میزنه خواهرم جوابشو نمیده داره آتیش میگیره.یه بار با لبخند بهش گفت بیچاره انقدر کینه ودشمنی رو تو دلت تلنبار نکن این ور اون ور نبر غده میشه از یه جات میزنه بیرونا😁

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
1391