2410
2553

اول برا خودم رو بگم . بهترین اتفاق امسال همین امروز نتایج ارشد اومد و من به آرزوم رسیدم و از ته دل خوشحال شدم 😍👩‍💻🧚‍♀️ 

تلخترین اتفاق روزی بود که فهمیدم خواهرم بعد از چندمین بار آی وی اف باز جواب آزمایش بارداریش منفی شد و ما اینسری بشدت امیدوار بودیم .سال  ۸۷ ازدواج کردن ‌

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهترینش نامزد کردنم بود بدترینش جدایی از خانوادم 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤
2456
2714
بهترینش خبر عمه شدنم بود بدترینش فوت عموی عزیزم و بهم خوردن نامزدیم

من امسال برای بار پنجم عمه هم شدم 😍

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
بهترينش اومدم خونه خودم 😍😍😍

مبارکه با دل خوش 

بهترینش جدا شدن از یه روانی

بدترینش اینکه هنوز برا کنکور شروع ب خوندن نکردم

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
2706