2726
عنوان

احساس میکنم یه فریادم...

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 66 پست
چقد حرفای دل منو میزنی تو 

انگار خدا منو دوس نداره

تا یکم بهش توکل میکنم تا یکم امید میارم تو زندگیم همشو میگیره

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره اصلا فکر نکن. بگو و بخند، شوخی کن. 

تا کی تا چن وقت ادم روح خودشو درون خودشو که نمیتونه گول بزنه 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
نگم برات بهتره حالم بد تر میشه

ببین رفیق اگه به داغونی باشه من داغون ترینم اگه به حال بد باشه من بدترینم یه زمانی واسه خودم جنگجویی بودم و با سرنوشتم می جنگیدم ولی سرنوشت چنان زد زمین که دیگه نتونستم بلند شم سرنوشت اینه 

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره
2728
انگار خدا منو دوس نداره تا یکم بهش توکل میکنم تا یکم امید میارم تو زندگیم همشو میگیره

😔😔😔😔😔😔😔😔

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
تا کی تا چن وقت ادم روح خودشو درون خودشو که نمیتونه گول بزنه 

نه منظورم گول زدن نبود. منطورم بی خیالی بود. با غصه خوردن هیچ مشکلی حل نمیشه. آدم خودش باید خودشو سرپا نگه داره. 

خیلی 

از من دیگه داغونتری....که نه من شوهرمو میخوام نه اون منو....اونوقت این وسط بچم آوردیم...هزارتا مشکل مالی.....بازم بگم

شاید باورت نشه ولی خدا هرچه لذت وجود داشت تو این دنیا که سک زن میتونست ازش بهره مند بشه خدا از من دریغ کزده. هررررچی لذت که فکرشو بکنی....هر خوشی که میتونست مختص که زن باشه!

اول از همه داشتن مادر مهربون. داشتن پدری که دخترشو غرق محبت کنه.داشتن همسری که لحظه ای حس دوست داشتن نسبت بهت داشته باشه و با تمام وجود حس کنی که از بودن در کنارت اون مرد لذت میبره. حتی زایمان طبیعی!!! حتی دوران زیبای شیردهی.....باورش برای خودمم سخته از همششوووووون به بی رحمترین حالت محرومم

نگم برات بهتره حالم بد تر میشه

نمیخوام جو مذهبی بازی دربیارم.ولی من ایجور وقتا رفتن به یه جایی مثل امامزاده یا مجلس روضه یا حتی مزارشهدا واشک وگریه خیلیییییییی ارومم میکنه و خیلی سبک میشم وقویتر

خوب گول نزن

اره بابا چیه ادم خودشو گول بزنه بشه یکی مث تو نصف شب تو سایت بارداری وول بخوره ریپ بزنه به چیزی که بش مربوط نیست 

من که بریدم ..گاهی مثل یک مرده میفتم میرم توفکرم یهو بخودم میام میبینم اشکام میریزن ...دعا کنین زود خدامنو ببره پیش خودش ..من کم اوردم 😭😭😭😭

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2706