2726

سلام دختر من اسفند 92 هستش نمیخوام پیش دبستانی بزارمش کسانی که نزاشتن پیش دبستانی مستقیم رفتن کلاس اول مشگلی نداشت بچه یا عقب تر از دوستاش نبود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بستگی به بچه هم داره ..من پسرمو نزاشتم پیش البته شوهرم راضی نشد کلاس اولش خیلی دیرترازاونایی که رفته بودن راه افتاد هم اینکه هنوز بعضی حرفای مشابه رو قاطی میکنه .اشتباه کردم کاش به حرف شوهرم گوش نمیدادم میزاشتمش چون دهن خودمو سرویس کرده دیکته هاش همه غلط غلوطه

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

به نظر من که کلا پیش دبستان رفتن به درد نخوره درسته قبول نمیکنن و اجباری شده خودشون تو شهریور ۱۰ روز واسع اونا که پیش دبستان نرفتن کلاس میزارن پسر من رفت ولی تغیری ایجاد نشد نمیرفتم همین بود

دختر منم آذر ۹۲. یکشنبه هم جشن شکوفه ها دارن برا پیش😍😍

چرا نمیذاریش؟؟؟ خواهر شوهرم دهترش امسال میره کلاس اول، اونم پیش نذلشت. ولی برا من خیلی نهمه در حد پایه های تحصیلی الزامی میدونمش بعلاوه ی اینکه خود بچه ها هم دوست دارن معمولا

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
قبول نمیکنن اجباریه پیش دبستانی

نه اجباری نیست اصلا

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2706