2726
عنوان

شوهر بی عقل

573 بازدید | 29 پست

من تولدم بود چند روز پیش و خانواده شوهرم امشب اومدن خونمون ب مناسبت تولدم ، خانواده خودت قبل محرم برام جشن گرفته بودن ، وقتی اومدن گفتن فکر کردیم بابات اینا هستن گفتم نه بابام اینا برام تولد گرفتن ، گفت اعه کیک ندارید گفتم پسرتون نگرفته پدر شوهرم گفت نه شما چند مرحله ایی میکنی تولدت همین میشه ، در صورتی ک چ ربطی داره ؟ منم ی آدم حساس بدم اومد. ، تازه شوهرم محکم نگفت خود پدر زنم حالت سوپرایز بوده و من خرجی نکردم و ب پدرش اجازه این حرف داد   

چند سالته عزیزم؟

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب راست گفته. یه جا همه رو باهم دعوت میکردید بهتر بود

آخه پدر من خونه من ک نیومد بیرون حالت سوپرایزی بود برا دخترش ، شوهرم اگه راست میگه خوب بود دعوت میکرد میگفت اونام بیان ، یعنی هیچ کاره بود تو تولد من ،

2728

خودت که میتونستی بگی

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

من بودم اصلا برام مهم نبود اصلا چه اهمیتی داره پدر شوهرت بدونه سورپرایز بوده و باباتون خرج کرده همسرتون خرج نکرده. بهتر که شوهرت نگفت بهتر بهتر که خانواده شوهرت از ریزه کارات سر در نیارن. من بودم از خنگی شوهرم خوشحالم میشدم. مگه خانواده شوهرت کی هستن که نظرشون و افکارشون و حرفاشون براتون اینقد مهمه!!؟؟؟؟؟؟

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
آخه پدر من خونه من ک نیومد بیرون حالت سوپرایزی بود برا دخترش ، شوهرم اگه راست میگه خوب بود دعوت میکر ...

حساس نباش عزیزه دلم. بنظرم هنوز بقدر کافی از درون قوی نیستی. هر کی هر جر دوست داره فکر کنه چرا میخوای واسه همه توضیح بدی و بفهمن. خب نفهمن اشتباه فکر کنن ببخیال بابا ❤️❤️❤️

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
2706