1464
1459
عنوان

خستم میخوام معتاد بشم😞

279 بازدید | 43 پست

گول خوردینا😂 امشب برا شوهرم نقاشی  کشیدم، بسی خوشحال بودم و ذوق و این حرفا😂 گفت این چی چی هست ، و روش و کرد آن سو ، البته من عادت دارم کسی به کارام توجه نکنه😂😂😂😂😂

من و ذهن آشفته دونفریم☔

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1475

خیلی نااازه

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤
1449

حالا اين چي چي هست؟😜😜😂😂

شوخي كردم خيليم خوشگلههه و دلبرانه بود اين كار😍😍😍

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  
1476
عالیه عزیزم من خودم نقاشم. ولی کاره شمارو پسندیدم. دوره دیدید؟

من خوشحالم که باهاتون هم صحبت شدم من 10ساله کارم نقاشیه ولی سبک رئالیسم نه، تو این سبک خیلی ضعیفم، ولی خیلی خوشحالم پسندتون بود

من و ذهن آشفته دونفریم☔

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
معرکه هست.ببخشید ها چه شوهر بی ذوقی دارید.این همه هنرو نادیده گرفتن سخته ها

شما هنر میبینید من تو ده سال که هنر کار میکنم غیر از شما ها هیشکی بهم یه بارم نگفته کارت خوبه❤

من و ذهن آشفته دونفریم☔
1457