2737
2734

عزیزم کاش امروز میرفتی سونو

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تکون نخوردن بچه جای نگرانی داره. اگر چیز شیرین خوردی و تکون نخورده همین حالا برو بیمارستان که میخوای زایمان کنی. ان اس تی میگیرن خیالت راحت میشه. من ماه آخر مرتب میرفتم ان اس تی چون کم تکون میخورد. دکترم میگفت اشکالی نداره حتی اگه هرروز بری بیمارستان. چون موضوع مهمیه

منم اینجوری بودم ی درد خفیفی ام داشتم رفتم بیمارستان فهمیدم اب دور جنین کم شده و مجبور شدم سزارین کنم

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2738

بعد هفته 32 حرکات کم میشه ی چیز شیذین بخور و به پهلوی چپ دراز بکش هر 1 ساعت باید 3 یا 4 تا لگد بزنه اگه بازم حرکاتش کم بود برو دکتر از بچه نوار قلب میگیرن ان شا... که چیزی نیس نگران نباش