2737
2739
عنوان

خانوما کمک

287 بازدید | 53 پست

ببخشید بی ادبیه ولی چاره ای ندارم، چند روزه خارش از ناحیه تناسلیم گرفتم چیکار کنم؟ میخوام برم دکتر میدونم واسه عفونته ولی تا دکتر چیکار کنم خوب شم کمی؟ 

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داخل اب و سرکه،یا اب و جوش شیرین ،یا آب و نمک بشین

مثل آب رو آتیشه

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
2728
2738

پماد مترونیدازول با ان ان به مقدار مساوی قاطی کن و بمال اگه از ناحیه بیرون خارش داری خیلی خوبه قرص مترونیدازول یا سیپروفلوکساسین هم بخور

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
فعلا هر دوازده ساعت دو تا مترونیدازول بخور

تند تند اینجوری میشم مترونیدازول میخورم خوب میشم ولی اونم معده مو درد میاره 

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐
زخمی هم هصت؟

نه فقط چندتا تبخال در اومده زخمی بود خوب شده

داخل اب و سرکه،یا اب و جوش شیرین ،یا آب و نمک بشین مثل آب رو آتیشه

آب و نمک الان دردسترسمه امتحان میکنم مرسی 

پماد مترونیدازول با ان ان به مقدار مساوی قاطی کن و بمال اگه از ناحیه بیرون خارش داری خیلی خوبه قرص م ...

هردو ولی بیشتر داخل

2706