2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هدف دارم ولی زندگیم به شدت الکی میگذره😑

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738
هیچکس الکی زندگی نمیکنه،وجود کسانی که الان هستن لازم بوده ..خودشون هم هدف هستن هم باید هدف داشته باش ...

من هیچی نمیخوام نمیدونم چه هدفی باید داشته باشم

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین

دوس دارم ی رنگ مو کار حرفه ای بشم ..درس خوندم خیاطی رفتم  ب هیجا نرسیدم میخوام اینم امتحان کنم اگه نشد کلا فقط گذران وقت میکنم و ب این باور میرسم ک فقط بهر تماشای جهان امده ام 

بعد از ۳ ماه دوباره عضو شدم😢

عزیز من اگه بخوایم ناامیدباشیم که باید سربزاریم بمیریم... باید به وضعیت عادت کنیم و خودمون رو دلخوش یه چیزی کنیمویه زندگیمون برسیم..  درستو بخونو ادامه بده.. هزار تاکلاس هست که سرگرم شی.. شوهر، بچه.. اینا همه امید به زندگیه دیگه

یه رابطه خوب یعنی:پیداکردن شباهتهاواحترام گذاشتن به تفاوتها
من هیچی نمیخوام نمیدونم چه هدفی باید داشته باشم

یعنی در زندگی به هنری یا فنی علاقه ندارین؟

آرزو نداشتین بگین مثلا من دوست دارم به این موقعیت برسم

دوست دارم تاجایی که بتونم پیشرفت کنم،خانواده ی خوبی تشکیل بدم

فرزندانم رو با دقت و عالی برای روزگار خودشون پرورش بدم

بی هدف بودن آدم رو افسرده میکنه 

2706