2410
2553
عنوان

هر خانومی با هر سنی بیاد چالش

374 بازدید | 48 پست

نمیدونم میشه اسمش رو چالش گذاشت یا ن ولی هرکس در حد دو سه جمله چیز هایی ک تا الان از زندگی یاد گرفته رو بگه خودم،

۱:با نادون جماعت بحث نکنم

۲:خودم رو دوست داشته باشم

۳:با خانواده شوهر صمیمی نشم و فقط احترام بزارم تا احترام ببینم

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

بحث و دعوا هم با هم نکنید تاپیک نترکه🙏

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

با هر کس مثل خودش رفتار کنم دقیقا

شوهرم رو تا میتونم بالا ببرم، اولین نتیجه ی بالا بردن شوهرم بالا رفتن مقام خودمه

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

۱.همیشه فقط خداست که بیشتر از همه هوام رو داره،پس هرچی میخوام فقط از خودش بخوام،خدا بی امتحان و تلاش هم نعمتی به کسی نمیده

۲.عاشق باشم و عشق بورزم...محبت کنم ،مهربون باشم ...زمان سریع سپری میشه ولی این منم که وقت ندارم.

۳.همیشه صبر کنم و سعی کنم به هرچیزی از راه درستش برسم..

2706