1428
1389
عنوان

هر خانومی با هر سنی بیاد چالش

364 بازدید | 48 پست

نمیدونم میشه اسمش رو چالش گذاشت یا ن ولی هرکس در حد دو سه جمله چیز هایی ک تا الان از زندگی یاد گرفته رو بگه خودم،

۱:با نادون جماعت بحث نکنم

۲:خودم رو دوست داشته باشم

۳:با خانواده شوهر صمیمی نشم و فقط احترام بزارم تا احترام ببینم

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

بحث و دعوا هم با هم نکنید تاپیک نترکه🙏

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

خط قرمز داشته باش 

از کسی توقع نداشته باش 

یه روز میمیری

لطفا برای ظهور امام زمان و ارزو هام و سلامتی پدر و مادرم صلوات بفرست🤗پدر بزرگ عزیزم روحت شاد اگه خونه میخای این نماز رو بخون بزن روی همین نوشته

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

بدون در زدن وارد اتاقی که زن و شوهر حتی عقدی هستن حتی اگه عروس ۱۶ سالش بود .... نشید ! 😁😁😂

خاصم چون خودم خواستم 😊 خدایا صبرم ده 😊 من یه دخترم که عاشق پدر و مادرمم 😍 من یه خواهرم که عاشق خواهر و برادرامم 😍 من یه زنم که عاشق شوهرمم 😍 من یه مادرم که عاشق بچه هامم 😍 من یه خاله ام که عاشق خواهرزاده هامم 😍 من یه عمه ام که عاشق برادرزاده هامم 😍 من یه زنم که عاشق خودمم 😍

با هر کس مثل خودش رفتار کنم دقیقا

شوهرم رو تا میتونم بالا ببرم، اولین نتیجه ی بالا بردن شوهرم بالا رفتن مقام خودمه

مامان فاطمه خانم 🤩و محمدحسین خان😇             ‌‌‌‌‌‌‌       وزن اولیه ام ٨٢.٢٠٠ 😤 با کالری شماری و ورزش تا تولد یک سالگی گل پسرم میشم ۷۰ کیلو به امید خدا💪🏻
1444

۱.همیشه فقط خداست که بیشتر از همه هوام رو داره،پس هرچی میخوام فقط از خودش بخوام،خدا بی امتحان و تلاش هم نعمتی به کسی نمیده

۲.عاشق باشم و عشق بورزم...محبت کنم ،مهربون باشم ...زمان سریع سپری میشه ولی این منم که وقت ندارم.

۳.همیشه صبر کنم و سعی کنم به هرچیزی از راه درستش برسم..

1427

خوبی که از حد بگدزد نادان خیال بد کند.

حالا هرکس که میخواد باشه 

خوبیه زیاد مثه شیرینیه دل ادمو زود میزنه

شوهرم خیلی خوشبخته از من یه کپی کوچولو شده داره😄پسرمو میگم کپی خودمه😍
1339