2726

فقط میدونم ۱۵۰ میگیرن 

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

دوستم گوشی بدون ریجستری خرید رفت موبایل فروشی گفتن ۵۰۰ میگیریم واست ریجستری میکنیم 

مطمعن باش اگه سود نداشت در ب در دنبالش نبودن ی عده

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط میدونم ۱۵۰ میگیرن 

۲۰۰ .۴۰۰.۵۵۰ هم شنیدم 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2728
دوستم گوشی بدون ریجستری خرید رفت موبایل فروشی گفتن ۵۰۰ میگیریم واست ریجستری میکنیم  مطمعن باش ...

500 تومن؟😨 خودش تو خونه میتونه رجیستر کنه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
۲۰۰ .۴۰۰.۵۵۰ هم شنیدم 

شاید مال ما اشنا بوده😂

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
500 تومن؟😨 خودش تو خونه میتونه رجیستر کنه

کد نداره ک گوشیای ک از موبایل فروشی میخری کد ریجستری دارن 

طرف قاچاق خریده

کد نداره ک گوشیای ک از موبایل فروشی میخری کد ریجستری دارن  طرف قاچاق خریده

قاچاق اگه باشه آره. ولی بازم 500 زیاده

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄