2703
2553
عنوان

در طول روز با چه کسانی ....

135 بازدید | 13 پست

در ارتباط هستید؟ 

کیا رو میبینید؟

کجا میرید؟

کیا زنگ میزنن بهتون؟؟؟

مامور اطلاعاتم  

نه آخه خودم خیلییییی تنهام و کسل کننده هست زندگیم،

از تنهاییه زیاد عصبی شدم

میخوام ببینم شما چیکار میکنید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با مامانم و پسرم

هيچكي هم بهم زنگ نميزنه

هيچ جا هم نميرم

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2456

پدر و مادر و دوست صمیمیم همین یه وقتی هم کسی باشه میاد نمک میپاشه رو زخمام و میره 😑😂

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2714

میرم خونه مادر و مادر شوهرم .

با خواهرم تلفنی میحرفم

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

اول تا چشممو باز میکنم به مامانم یا اس میدم یا زنگ میزنم بعد پسرم بیدار میشه بعد شوهرم اگه خوته مامانم برم خواهرامو ببینم وگرنه هیچی

ولی درطول  ده ماهی که دانشگاه میرم روزی هزار نفرو میبینم😍😍😍😍

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....