2726
عنوان

اینکه برای تاسیس بیمه اول باید بیمه عمر کار کنی کسی اطلاعی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 26 پست
اره داره بستگی به خودت داره چقد مشتری جذب کنی دیگه هر سال مشتری خودتن بعضیا با یه قرارداد مثلا با ...

گذشته از کاربلد بودن اینکه چندتا آشنا هم تو ادارات و ارگانها داشته باشی خیلی موثره 

گذشته از کاربلد بودن اینکه چندتا آشنا هم تو ادارات و ارگانها داشته باشی خیلی موثره  

افریننننن دقیقا

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تحت عنوان بازنشستگی مخ ملت رو میزنن که این از تامین اجتماعی بهتره بعد تو کلاساشون به ما یاد میدادن چ ...

برای چه بیمه ای کار میکردید 

البته شایدکارفرمای شما شاید ترحیح میداده خیلی از مسایل رو به بیمه گذار تفهیم نکنه 😐

2728
مطمئنی بر حسب تورم حساب نمیکنن؟! البته شاید بیمه ها با هم فرق کنن

نه عزیزم تنها بیمه ای که به بازنشسته ها هر سال افزایش حقوق میخوره تامین اجتماعیه

من سالها کار کردم خودم.

منتها اونا با کلمات بازی میکنن من خودم کارم همین بوده 

شما از امروز حق بیمه میدی بعد بیست سال مثلا سال ۱۴۱۸ به شما ماهی مثلا دومیلیون میدن که در اونسال با احتساب تورم اصلا رقم بدرد بخوری نیست و ازون بدتر انشالا شما سی سال بعدشم زنده باشی و در سال ۱۴۴۸ هنوز فقط دو میلیون ماهانه میدن که دیگه تا اون سال این با این رقم شاید یه سنگک بدن ولی تامین اجتماعی هر سال افزایش میده پدر بزرگ دوست من سی ساله فوت شده الان خاله ش که مطلقه هست حقوق ایشون رو داره میگیره به نرخ امروز ماهی دو میلیون حالا شما فکر کن اون مرحوم شاید به عمرش دومیلیون یجا تو حسابش ندیده بوده چون سی سال پیش خیلی حقوقش بوده فوقش ماهی پنجاه تومن

تازه اگر حقوق هم نخواهید و کل سرمایه رو یکجا بگیرید بعد بیست سال بازم رقم مهمی نیست 

بیمه عمر فقط در صورتی که فرد در کوتاه مدت مثلا یکی دوسال بعد شروع بیمه فوت کنه برای بازمانده ها خوبه ...

طفلیا.ایشالا همه سلامت باشن

من عاشق خدام😍و خدا عاشق من❤
نه عزیزم تنها بیمه ای که به بازنشسته ها هر سال افزایش حقوق میخوره تامین اجتماعیه من سالها کار کردم ...

اره تامین اجتماعی بایه بیمه دیگه فک کنم روستایی( یا چیزی شبیه این، یه روستایی توش داره) که بهشون اضافه میکنن البته 

الان از شوهرمم پرسیدم میگه حرفتون درسته

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
برای چه بیمه ای کار میکردید  البته شایدکارفرمای شما شاید ترحیح میداده خیلی از مسایل رو به بیمه ...

کلا توی بازاریابی فقط هدف فروشه 

چون حقوقی در کار نیست درامد مساوی پورسانت تعداد فروش

بیمه ایران یه شعبه پرفروشش