1421
1363

دوستان من حیلی وقته دنبال تاسیس بیمه هستم.الان واسه بیمه ایران گفتن اول باید بیمه عمر کار کنی.چجوریه؟به تعداد خاصی و حد نصاب خاصی برسی؟کلا اگه اطلاعی دارین بگین من ممنون میشم

کاربر قدیمی ام؛کاربریم ترکید متاسفانه☺

شوهر من دفتر بیمه داره

اول بهش گفتن یه مقدار بیمه برامون جمع کن ، بدون هیچ کارمزدی

بعد کد بهش دادن

قضیه بعضی از کاربرا قضیه همون چریکهای چروکِ، مجبورن بیان یقه کاربرا رو بگیرن و فحاشی کنن و به  دروغ و تهمت متوسل بشن، کلا یه نوکر تمام عیار بدون اختیار باشن، وگرنه با تیپا میندازنشون بیرون  اعتقادات من هر چی هست به خودم مربوطه، تو هم اگه عقل و اختیار داری میتونی نپذیری یا بپذیری بهمین سادگی!!!!! اینکه میای یقه کاربرا رو بخاطر اعتقاداتشون پاره میکنی نشونه ضعفته، یعنی هیچ نظری برا محکوم کردن من نداشتی مجبور شدی به تهمت و دروغ متوسل بشی   اینکه من بیحجابم از سهل انگاری منه و دوسدارم خودمو تغییر بدم، من مسلمان و دلیلی نمیبینم بر علیه حجاب هم کیشانم گارد بگیرم مگر اینکه جز فرقه خاصی باشم یا از جایی پول بگیرم   خدایا هزاااااااران بار شکرت 

خدا ازشون نگذره فقط میخان ملت رو سر کیسه کنن مردشور این بیمه عمرشون رو ببرن

من خودم قبلا میفروختم خدا از سر تقصیراتم بگذره خدا کنه اونایی که فروختم ادامه ندن تا مک بیشتر مدیونشون نمونم

نمیگم حرفاشون دروغه ولی خیلی جاهایی که به نفعشونه رو هایلات میکنن اصل و کل واقعیت رو نمیگن به ملت 

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

باید یه پرتفوی عالی داشته باشی تا بتونی نمایندگی بگیری بعنی به عنوان بازاریاب بتونی براشون مثلا ۱۰ میلیون یا بیشتر بیمه بفروشی حالا بیمه عمر یا اتش سوزی یا خوادث یا هر بیمه دیگه ای 

1390
باید یه پرتفوی عالی داشته باشی تا بتونی نمایندگی بگیری بعنی به عنوان بازاریاب بتونی براشون مثلا ۱۰ م ...

این یعنی چند نفر رو بیمه کنی؟؟؟

واقعا؟؟؟چرا؟؟؟

تحت عنوان بازنشستگی مخ ملت رو میزنن که این از تامین اجتماعی بهتره بعد تو کلاساشون به ما یاد میدادن چندتا دلیلشم که بریم به ملت بگیم 

نمیگم‌دروغ بود ولی تو قیاس باید همه چیز رو دید نه فقط محاسن رو هایلایت کنی

مثلا میگن فلا قدر بده بعد ماهی مثلا دو میلیون بازنستگی بگیر خب بعد بیست سال دو میلیون که پولی نیست تازه گیرم طرف طولانی عمر کرد سی سالم بعد بازنشیتگی زنده بود اینا دیگه افزایش یالانه حقوق بازنشستگی ندارن تامین اجتماعی حسنش به اینه که داره مثلا طرف سال ۷۰ با ماهی سیصد تومن بازنشست شده الان داره سه میلیون میگیره اگه توی این سی سال ثابت میموند که باید سرشو میذاشت زمین میمرد

اینو نمیگن خصوصا مخ خانما رو میزنن که بیا صاحب حقوق شو

در حالی که طرح زنان خانه دار تامین اجتماعی بهتره 

اینی که گفتم یکی از معایبشه تحلیل های دیگه هم هست برای تشریح معایبش حال ندارم الان تایپ کنم

چقد یعنی؟

حدود مشخص نکرد براش

البته شوهرم از طریق ازمون کد گرفته بود ولی بازم شرط گذاشتن که باید بیمه برا ما بیاری ببینیم چقد توانایی جذب مشتری داری

رشتشم تو دانشگاه مدیریت بیمه بوده

ولی برا کسیکه رشتش نیست مراحل طولانی تری هست و سختتر میگیرن

قضیه بعضی از کاربرا قضیه همون چریکهای چروکِ، مجبورن بیان یقه کاربرا رو بگیرن و فحاشی کنن و به  دروغ و تهمت متوسل بشن، کلا یه نوکر تمام عیار بدون اختیار باشن، وگرنه با تیپا میندازنشون بیرون  اعتقادات من هر چی هست به خودم مربوطه، تو هم اگه عقل و اختیار داری میتونی نپذیری یا بپذیری بهمین سادگی!!!!! اینکه میای یقه کاربرا رو بخاطر اعتقاداتشون پاره میکنی نشونه ضعفته، یعنی هیچ نظری برا محکوم کردن من نداشتی مجبور شدی به تهمت و دروغ متوسل بشی   اینکه من بیحجابم از سهل انگاری منه و دوسدارم خودمو تغییر بدم، من مسلمان و دلیلی نمیبینم بر علیه حجاب هم کیشانم گارد بگیرم مگر اینکه جز فرقه خاصی باشم یا از جایی پول بگیرم   خدایا هزاااااااران بار شکرت 
1376
بستگی داره چه بیمه ای بفروشی خوب طبیعتا بیمه عمر کارمزد بیشتری داره و فروشش بنفعتونه کلا راه سختی با ...

نه عزیزم شهرستانم

تحت عنوان بازنشستگی مخ ملت رو میزنن که این از تامین اجتماعی بهتره بعد تو کلاساشون به ما یاد میدادن چ ...

مطمئنی بر حسب تورم حساب نمیکنن؟! البته شاید بیمه ها با هم فرق کنن

تحت عنوان بازنشستگی مخ ملت رو میزنن که این از تامین اجتماعی بهتره بعد تو کلاساشون به ما یاد میدادن چ ...

اگه قرار باشه یه درد به دردای مردم اضافه کنم نمیکنم اینکار رو

حدود مشخص نکرد براش البته شوهرم از طریق ازمون کد گرفته بود ولی بازم شرط گذاشتن که باید بیمه برا ما ...

الان بیمه دارن؟راضی ان؟

الان بیمه دارن؟راضی ان؟

اره داره

بستگی به خودت داره چقد مشتری جذب کنی دیگه هر سال مشتری خودتن

بعضیا با یه قرارداد مثلا با دانشگاه ۷۰،۸۰ تومن گیرشون میاد

باید کار بلد باشی، باافراد باتجربه مشورت کنی

1403
اره داره بستگی به خودت داره چقد مشتری جذب کنی دیگه هر سال مشتری خودتن بعضیا با یه قرارداد مثلا با ...

گذشته از کاربلد بودن اینکه چندتا آشنا هم تو ادارات و ارگانها داشته باشی خیلی موثره 

گذشته از کاربلد بودن اینکه چندتا آشنا هم تو ادارات و ارگانها داشته باشی خیلی موثره  

افریننننن دقیقا

برای چه بیمه ای کار میکردید 

البته شایدکارفرمای شما شاید ترحیح میداده خیلی از مسایل رو به بیمه گذار تفهیم نکنه 😐

مطمئنی بر حسب تورم حساب نمیکنن؟! البته شاید بیمه ها با هم فرق کنن

نه عزیزم تنها بیمه ای که به بازنشسته ها هر سال افزایش حقوق میخوره تامین اجتماعیه

من سالها کار کردم خودم.

منتها اونا با کلمات بازی میکنن من خودم کارم همین بوده 

شما از امروز حق بیمه میدی بعد بیست سال مثلا سال ۱۴۱۸ به شما ماهی مثلا دومیلیون میدن که در اونسال با احتساب تورم اصلا رقم بدرد بخوری نیست و ازون بدتر انشالا شما سی سال بعدشم زنده باشی و در سال ۱۴۴۸ هنوز فقط دو میلیون ماهانه میدن که دیگه تا اون سال این با این رقم شاید یه سنگک بدن ولی تامین اجتماعی هر سال افزایش میده پدر بزرگ دوست من سی ساله فوت شده الان خاله ش که مطلقه هست حقوق ایشون رو داره میگیره به نرخ امروز ماهی دو میلیون حالا شما فکر کن اون مرحوم شاید به عمرش دومیلیون یجا تو حسابش ندیده بوده چون سی سال پیش خیلی حقوقش بوده فوقش ماهی پنجاه تومن

تازه اگر حقوق هم نخواهید و کل سرمایه رو یکجا بگیرید بعد بیست سال بازم رقم مهمی نیست 

1391