2726

اتفاقا منم فردا میرم دوماهگیه دخترم رو بزنم😢😢😢

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

برای بچه من، ۴ راحت ترین واکسن بود

رسیدم خونه استامینوفن دادم ولی تب نکرد

دو سه ساعت گرم بود بدنش فقط

منم دیگه استا ندادم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

استا بهش بده قبل واکسن   بعد واکسن هم مرتب سر ۴ ساعت استا بده اگه تب داشت وبا یه روسری چیزی پاهاش ببند که کمتر تکون بده  دردش بیاد

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
دردنداشت؟؟پسرمن واکسن دوماهگیش فقط دردکشیدپاش دردمیکرد

دوماهگی که فقط ۱۸ ساعت بیدار بود و گریه میکرد 😑😑

ولی ۴ متورم و قرمز بود ولی حواسش به سینه خیز رفتنش بود😂😂 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
یعنی امیدوارباشم اینبارمثل قبل نمیشه؟؟

ان‌شالله درد نداره براش

صدقه بزار براش

فقط نگران دردپاشم.دوتاپاشم دردمیکنه؟

یکیش که سبکه

واکسن فلج اطفالش یکم درد داره

نترس خاله م برادخترش زددوماهگیشوبچه دورزخوابیدانگارنه انگار.ولی پسرمنننننن پدرمودراورد😣

پسر منم پدرمو دراورد.

نگران سختیه واکسن نیستم.

نگران اذیت های پسرمم.یکسال و ۹ ماهشه.بیچارم کرده با بدخلقی ها و اذیتاش.

دخترم دوماهه به دنیا اومده.بچم دوماهه تو کریره،لب اپن.از ترس داداشش جرئت نمیکنم زمین بذارمش😣

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒