2703
2553

بیاین بگین بچه هاتون چکارا می کنن آیا حرف می زنن یانه 

پسرمن 15 ماهش تموم شده بجز هم هان هان و آگا و اکر به( الله اکبر میگه) چیزی نمی گه یه سره راه میره خونه سازی بازی می کنه ماشین بازی می کنه مداد برمی داره خط خطی می کنه غذا خوب میخوره ولی بد می‌خوابه بوس می کنه الکی گریه می کنه فوت می کنه می دوه ولی رو پنجه متاسفانه اولا خوب راه می رفت الان نمی دونم مشکلی هست گاهی وقتا روی پنجه پا راه میره گاهی روی کف پا کلاغ پر بازی می کنه باهام دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم من مقایسه نمی کنم ولی متاسفانه بردم برای کنترل بهداشت گفت حرف میزنه همینا رو گفتم یه فرم ارزیابی بهم دادن پر کنم برای اختلال در رشد بعدم ارجاع دادن پزشک فردا باید ببرم خیلی نگرانم 

عزیزم بچه تا بچه فرق میکنه.اصلا قابل قیاس نیس.ولی من که روانشناسی رشد خوندم ماشالله بچه شما عالیه اص ...

واقعا میگین چند روزه خواب و خوراک ندارم یکی به بچم گفته بیش فعالی داره خیلی ناراحتم بخدا خیلی شیطونه ماشالله با حرفتون گریم گرفت ممنون از دلگرمیتون

پسرمنم زیاد حرف نمیزنه..میگه این سیه..ابه .بابا.ماما.ددر جیز .جیش.اه اه.به به..نانی .تاب تاب  ه ...

خیلی خوبه انشالله سلامت باشه چند ماهگی راه رفت و چندتا دندون داره اگه دوست دارین بگین 

پسرمن 10 ماهگی راه رفت و 14 تا دندون داره 

2714
واقعا میگین چند روزه خواب و خوراک ندارم یکی به بچم گفته بیش فعالی داره خیلی ناراحتم بخدا خیلی شیطونه ...

خواهش میکنم عزیزم واقعیت رو گفتم.بعدشم بچه15ماهه به هیچ عنوان نمیشه براش تشخیص بیش فعالی داد. 

خیلی خوبه انشالله سلامت باشه چند ماهگی راه رفت و چندتا دندون داره اگه دوست دارین بگین  پسرمن 1 ...

همچنین بچه شما...

از قبل یکسالگی کم کم راه میرفت و چند قدم زود میافتاد بعد یکسالگی قشنگ راه افتاد 6تا دندون داره

خیلی خوبه انشالله سلامت باشه چند ماهگی راه رفت و چندتا دندون داره اگه دوست دارین بگین  پسرمن 1 ...

دختر منم تازه ١٥ ماهش تموم شده 

١١ تا دندرن داره

١١ ماهگي چهار دست و پا رفت و ١٤ ماهگي تونست مستقل راه بره 

بابا مامان ددر جيز جيش اب ،نيس،دد گف(درد گرفت)، اتاد(افتاد)، تاب تاب ميگه 

يه ماشين داره خودش در باز ميكنه ميره ميشينه توش در هم ميبنده

بهش ميگم برو گوشي مامان رو از رو ميز بيار ميره مياره ميده دستم 

خيلي خيلي هم شيطونه همش تو خونه راه ميره پارك كه ميبرمش انقدر ميدووم دنبالش خسته ميشم ولي به بيش فعالي فكر نميكنم هر بچه اي انرژيش و ميزان بازيگوشيش فرق داره به نظرم  

خوب غذا نميخوره چون شير زياد ميخوره (فقط مواقعي كه خيلي گرسنه باشه و غداي مورد علاقش مثل ابگوشت يا سوپ باشه خوب ميخوره) 

خوابش خوبه خداروشكر از ٢٤ ساعت ١٣ ساعت ميخوابه معمولا 

كلا توانايي و رفتار  بچه ها باهم متفاوته

[QUOTE=104983971]دختر منم تازه ١٥ ماهش تموم شده  ١١ تا دندرن داره ١١ ماهگي چهار دست و پا رفت و ١٤ ماهگي ت ...[/QUOTE

ماشالله، انشالله همیشه سالم و سلامت باشه، ویژگی هاش شبیه پسرمن هست اونم میگم آب بده لیوان میاره بگم بشین غذاتو بخور فورا میشینه میگم بروبابابوس کن میره بوس میکنه و با دستمال کاغذی بینی و دهنش رو پاک می کنه میگم فقط نگران حرف نزدنشم اونم انشالله درست میشه

مرسي گلم سلامت باشي همچنين گل پسر تو 

اره دحتر منم دقيقا اينطوريه ميگم بابا بوس كن ميره بوس ميكنه بينيشو  شكمشو چشمشو نشون ميده ميگم هاپو چي ميگه ميگه هاپ هاپ 

حرف زدن پسرت نرماله عزيزم  پسرا از دخترا ديرتر حرف ميزنن 

برادر زاده من ٣ سالگي تازه شروع كرد به حرف زدن و ژن تكلم از پدر به بچه ميرسه احتمالا همسرت هم دير به حرف افتاده