2726
عنوان

اگه میخاید تهمت پربازدیدی بزنید وارد تاپیک نشید

| مشاهده متن کامل بحث + 4069 بازدید | 182 پست

اون لحظه انقد ادم حالش بد میشه دیگه به این کارا نمیرسه بعدشم معمولا طرف با ماشین یا موتور و فرار میکنه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
بابا تا پلیس بیاد سر برسه، طرف در میره. نمیشه که گرفت باون وضع نگه اش داشت

خدا نکشتت

یه لحظه تصور کردم یارو شلوارش تا نصفه پایین منتظر نگه داشتیش پلیس برسه

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شکایت شاهد عینی میخواد  خودت سریع فیلم بگیر

این منطقه ای که ما هستیم گفتن هفت تا شکایت عورت نمایی تو ماشین شده اما هیچکدوم پلاکو برنداشتن گفت بعد از شناسایی با شاکی های دیگه هم تماس میگیرن بیان شناسایی کنن

مهم ترین نقطه هستی خود تو هستی
2728

یاد این شعر افتادم؛👇

ﺩﺭ ﺧﺎﻃﺮﺕ ﻣﺎﻧﺪﻩ

آﻥ ﺷﺐ که ﺗﻮ ﺭﺍ ﮐﺮﺩﻡ

ﺩﺭ ﮔﻮﺷﻪ ﯼ ﺍﯾﻦ ﺧﺎﻧﻪ

ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ ﺧ‌ﻮﺷﺖ ﺑﯿﺪﺍﺭ؟

ﮔﻔﺘﻢ که ﺑﺨﻮﺭ ﺍﯾﻨﺮﺍ

ﺳﺮﺥ ﺍﺳﺖ ﻭ ﭘﺮ ﺍﺯ آﺏ ﺍﺳﺖ

ﺍﯾﻦ ﺳﯿﺐ ﺧﻮﺩﻡ ﭼﯿﺪﻡ

ﺍﺯ ﺁﻥ ﻃﺮﻑ ﺩﯾﻮﺍﺭ

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
عورت نبوده که آلت نمایی بوده😒😒  بگو دسته بیل نمایی تا نترکه😂😂😂😂

وایییییییی خدا مردم از خنده دختر😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

هارشدن مرتیکه ها

یبار منوخاهرم میرفتیم توراه کتابخونه

ی ماشین پرازپسر افتاددنبالمون همه ی راه فحششش فحششش میدادن 

اصلامونده بودیم فازشون چیه روانیا

هر سمت میپیچیدم میومدن دنبالمون عنترررااااااا بی شخصیتااااا

اون لحظه انقد ادم حالش بد میشه دیگه به این کارا نمیرسه بعدشم معمولا طرف با ماشین یا موتور و فرار میک ...

من همون لحظه فشارم افتاد انقد عصبی شدم گفتم باید پدرشو درارم سریع پلاکشو برداشتم

مهم ترین نقطه هستی خود تو هستی
خدا نکشتت یه لحظه تصور کردم یارو شلوارش تا نصفه پایین منتظر نگه داشتیش پلیس برسه

والا آخه. یهو دیدی همونطوری که ما نگه اس داشتیم، کار خودمونم ساخت. بهترین راه اینه که یه لگد بزنیم تو خشتکش، ادب بشه

خیلی 
وایییییییی خدا مردم از خنده دختر😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😎😹

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706