1421
1411
عنوان

اگه میخاید تهمت پربازدیدی بزنید وارد تاپیک نشید

| مشاهده متن کامل بحث + 2497 بازدید | 182 پست

ا م انقدر تو لحظه میترسه فقط باید فرار کرد

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉

اگه میخواین راز سوسن رو بدونید 

ما رو دنبال کنید

1436

تف تو دم ودستگاهشون همون سگ وگربه شرف دارن ب این انگلا...حالا خوبه یه چی دارن و هی چپ و راست خودنمایی میکنن کاش قطع بشه راحت شن همه ملت

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....

من و دوستم ابتدایی بودیم یه اقایی نشونمون داد از ترس یجوری دویدیم که پالتوم مامانم روز قبلش خریده بود خوردم زمین جر خورد 😥😥😥😥 دفعه اولی بود چنین چیزی میدیدم 

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 
1432

اون لحظه انقد ادم حالش بد میشه دیگه به این کارا نمیرسه بعدشم معمولا طرف با ماشین یا موتور و فرار میکنه 

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
بابا تا پلیس بیاد سر برسه، طرف در میره. نمیشه که گرفت باون وضع نگه اش داشت

خدا نکشتت

یه لحظه تصور کردم یارو شلوارش تا نصفه پایین منتظر نگه داشتیش پلیس برسه

خدایا خیلی بهت احتیاج دارم تنهام نذار
شکایت شاهد عینی میخواد  خودت سریع فیلم بگیر

این منطقه ای که ما هستیم گفتن هفت تا شکایت عورت نمایی تو ماشین شده اما هیچکدوم پلاکو برنداشتن گفت بعد از شناسایی با شاکی های دیگه هم تماس میگیرن بیان شناسایی کنن

توكل بر خدايت كن كفايت ميكند حتما

یاد این شعر افتادم؛👇

ﺩﺭ ﺧﺎﻃﺮﺕ ﻣﺎﻧﺪﻩ

آﻥ ﺷﺐ که ﺗﻮ ﺭﺍ ﮐﺮﺩﻡ

ﺩﺭ ﮔﻮﺷﻪ ﯼ ﺍﯾﻦ ﺧﺎﻧﻪ

ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ ﺧ‌ﻮﺷﺖ ﺑﯿﺪﺍﺭ؟

ﮔﻔﺘﻢ که ﺑﺨﻮﺭ ﺍﯾﻨﺮﺍ

ﺳﺮﺥ ﺍﺳﺖ ﻭ ﭘﺮ ﺍﺯ آﺏ ﺍﺳﺖ

ﺍﯾﻦ ﺳﯿﺐ ﺧﻮﺩﻡ ﭼﯿﺪﻡ

ﺍﺯ ﺁﻥ ﻃﺮﻑ ﺩﯾﻮﺍﺭ

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
1391
عورت نبوده که آلت نمایی بوده😒😒  بگو دسته بیل نمایی تا نترکه😂😂😂😂

وایییییییی خدا مردم از خنده دختر😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

هارشدن مرتیکه ها

یبار منوخاهرم میرفتیم توراه کتابخونه

ی ماشین پرازپسر افتاددنبالمون همه ی راه فحششش فحششش میدادن 

اصلامونده بودیم فازشون چیه روانیا

هر سمت میپیچیدم میومدن دنبالمون عنترررااااااا بی شخصیتااااا

امضامومیخونی واجب الصلوات میشی..یه صلوات
نشون دادن شومبول😂😂😂😂

😓😷

💙علی💙عشقِ من💜 کاش بدونی ماتمِ دنیام 😔بی توفقط؛گریه میخوام💜کی میدونه این حسرتام چه کرده با،روز وشبام💜توزندگیم یه دنیایی💜یه کابوسم،تورویایی💜یه پاییزم ،توبهاری💜من یه مرداب،تودریایی😔
اون لحظه انقد ادم حالش بد میشه دیگه به این کارا نمیرسه بعدشم معمولا طرف با ماشین یا موتور و فرار میک ...

من همون لحظه فشارم افتاد انقد عصبی شدم گفتم باید پدرشو درارم سریع پلاکشو برداشتم

توكل بر خدايت كن كفايت ميكند حتما
1442