1363
1389

تاپیکم ترکید 

همونیم که صبح یکی با ماشین بود عورت نمایی کرد

بچها توروخدا همچین موردی خدایی نکرده براتون پیش اومد نگذرید حتما شکایت کنید تا دیگه با خانمای دیگه این برخوردو نکنن😖😖😖

توكل بر خدايت كن كفايت ميكند حتما

باش😐

رسیدن فردا برای هیچکس حتمی نیست                                   پس انقدر برقصید تا پاهایتان دردبگیرد                                     اینقدر بخندید تا پهلوهایتان اذیت شود                                      به کسانی که دوستشان دارید ابراز عشق کنید                             چرا که شاید فردا هرگز نیاید                                                     شاد بودن تنها انتقامیست که انسان میتواند از زندگی بگیرد

ابتدایی بودم همنگام رفتن به مدرسه صبح زود بود یکی نشونم داد انقدر گریه کردمممم کلاس سوم بودم😞😞😔

میشه واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنی✋دوست عزیز لطفا اگه میخوایی کارمو حرفو نقد کنی و دنبال دعوا کل کلی لطفا ریپلایم نکن چون حوصله ندارممم اگرم دنبال دعوایی هرچی ریپم کنی جوابتو نمیدم😊

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1390

ما با سرویس مدرسه از باشگاه برمیگشتیم.یه مرده این حرکتو تو خاور زد😑هنوز یادم نرفته

خواهشا برای حل مشکلم صلوات بفرستین.(به سادگی از کنار امضام رد نشین)واقعا توان بحث با یه عده رو ندارم اعصابمو میخوام وقف زندگیه خودم بکنم.پس اگه کلا جواب ریپلایتون رو نمیدم.ببخشید🌹

جهنم از عورت دارش زدن میفهمه مرتیکه نکبت پلشت🤮🤮🤮

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

من دومورد دیدم 

که هر دومورد دیوانه بودن 

ادم از دیوونه چ شکایتی بکنه اخه

اگه بخوام یک خلاصه از خودم بگم دوست دارم اینجوری بگم؛ از یک دنیای زیبا و پر از ناز و نعمت پرت شدم تو دنیایی که به خیال خودم مانند کتاب ها قراره رویایی باشه(ازدواج).ولی فهمیدم هیچ چیزی مثل رویاها نیست ،رویاها به همون جای خودشون تعلق دارن و ما داریم تو دنیای واقعی زندگی میکنیم دنیایی که غم داره شادی داره خنده داره گریه داره ،دنیایی که مانند یک ترازو هست گاهی ترازوی غم و گریه سنگین تره و گاهی ترازوی شادی و خنده .بعد از گذشت یک مدت از ازدواجمون با کلی ذوق با همسرم تصمیم گرفتیم یک عضو سوم به رابطه دونفرمون اضافه کنیم یا بقول همسرم یک زیرمجموعه کوچولو 😁...اما دوسال از اون روزا میگذره 😞، تو این دوسال ترازوی غم😔 و گریه😭 و غصه😞 تو زندگیمون سنگین تر بوده و دنیامون رنگش خاکستری شده 💔 ،چونکه زیرمجموعه کوچولوی ما هنوز نیومده ...تو این دوسال تنها چیزی که بغلمون پر کرده فقط مشتی از اوراق: معرفی نامه ها /ازمایش ها /نسخه ها و.. هست و یک جمله تلخ دکتر که تا ابد تو گوشمون هست :شما به صورت طبیعی به هیچ عنوان قادر به بچه دار شدن نیستید. اواخر برج ۱ سیکلiui  شروع کردیم و در کمال ناباوری ۳ روز زودتر از موعدم پریود شدم و توی ناامیدی غرق شدم. تو همون روزها دکترم سیکل میکرو (یا به اصطلاح عموم ivf) شروع کرد ...روزهای سختی میگذروندم سختی من موقعی به اوج رسید که متوجه شدم هایپر شدم و ۱۰ روز بالجبار شرایط بحرانیم بیمارستان بودم و کمترین خواستم مرگ بود، بس که درد داشتم و درد .الان خوبم و زنده ام منتظر زیرمجموعه کوچولوی خودمم که دکتر گفته به زودی قراره توی بطنم احساسش کنم .دوستان دعام کنید برام انرژی مثبت بفرستید ❤❤از خدا بخواید که کوچولومون زودتر بهمون اضافه بشه و دنیامون رنگی کنه. و چندتا نکته: دوستان این کاربری دوم منه ؛کاربری اولم مال سال ۹۶ بود.و نکته بعد؛ نام کاربریم، فقط فقط از سر حرص تایپ کردم اووف و درکمال ناباوری تاییدش کرد 🤐و درمورد تصویر پروفایل ؛من مدیون حضرت زهرا هستم و هرموقع کامنتی میزارم که باعث میشه پروفایلمو و نام مبارک حضرت ببینم احساس ارامش میکنم پس لطفا ازم نخواید که عوضش کنم❤
1376

من تا حالا چندین بار برام پیش اومده 

یا بار پلاکو نوشتم زنگ زدم ۱۱۰ گفت همون موقع باید زنگ بزنی الان فایده نداره 

یارو در میره من بگم وایسا تا زنگ بزنم ۱۱۰ ببرتت😐😐😐

You are my sunshine, my only sunshine🤰🏻❤
1403
ابتدایی بودم همنگام رفتن به مدرسه صبح زود بود یکی نشونم داد انقدر گریه کردمممم کلاس سوم بودم😞😞😔

خدا لعنتشون کنه اینا مریضن ب بچه هم رحم نمیکنن

توكل بر خدايت كن كفايت ميكند حتما
1331