2726

خانوما ی فکری زد ب سرم 

میخوام بشینم موهامو دسته های نازک جدا کنم با قیچی ابرو موخوره هاش رو بگیرم

شاید چند ساعتی وقت ببرع

بنظرتون ارزشش رو داره که حداقل یکم کمتر بشن موخوره هام!؟

در ضمن موهام بلنده میخوام ی مقداری کوتاهش کنم

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نشستم با قیچی ابرو دونه دونه گرفتم موخوره هارو 😂😂همش اینکارو میکردم دلم نمیخواست کوتاه‌کنم ...تا امروز دیگه رفتم تا سرشونم کوتاهشون کردمو خلاص شدم 

بعد از ۳ ماه دوباره عضو شدم😢
2728

نه موثر نيست چون كافيه به يه تار موهات باشه بتز زياد ميشن تنها راه چاره اش اينه بري آرايشگاه بكي تا جايي كه موخوره داره كوتاه كنه درعوض موهات سالم هستن بعد از اون هم حتما درسال سه بار موهاتو نوك گيري كن

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

اره منم یکی دو بار انجام دادم خوب بود ولی خب حوصله م نمیکشه الان دوسانت پایین موهامو میزنم هر از گاهی راحت و سریع،موهام تا کمرمه یه بارم شوهرم زد نصف کرد،قرار بود فقط دوسانت پایین مو رو بزنه هاااا  

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

اتفاقا بهترین راه مو خوره گیری همینه، تو خیلی از آرایشگاهها دیگه دستگاه استفاده نمیکنن چون اون دستگاه موخوره گیری نوک همه ی موها و می چینه چه مو خوره داشته باشه چه نداشته باشه و بشدت پله پله میکنه موهارو که این خودش عامل موخوره هستش

مو خوره گیری دستی بهترین راه کاره اما باید قبلش یه دور نوک گیری کنی حتما، اگه مو خوره خیلی زیاد داره حداقل چهار انگشت کوتاه کن بعد هفته ای یا دو هفته ای یکبار با همین روشی که گفتی مو خوره گیری کن کنه ان شاءالله موهایت خیلی سالم و شاداب میشه💕💕

2706