2726
عنوان

مهدکودک یا مهد قرانی؟؟

355 بازدید | 35 پست

بنظرتون دخترمو مهد کودک ثبت نام کنم یا مهد قرانی؟؟

فقط لطفا بحث مذهبی راه نندازید 

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

و اینکه این دوتا چه فرقی باهم دارن

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان دلایلتونم بگین

2728

مهد کودکی که بچه های با تربیتی داره و درسته اگر هست بفرست مهد قرآنی هم خوبه مسلما بچه های با تربیت و درستی داره 

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

من دخترم ۳سالشه میخوام امسال بفرستم مهد خیلی استرس دارم که جای خوبی باشه

هرچقدم تحقیق میکنم بازم استرس دارم شماها هم اینطور بودین؟

خودت برو ببین کدوم تمیز تره .بچه ها زود مریض میشن یه چن تا سوا از مربیاش بپرس در اخرم اعتقادات خوته

ما اعتقادتونم معمولیه یعنی نه مذهبی هستیم نه هم خیلی آزاد 

2706