2726
عنوان

داداشم میگه شبیه هندی زشتایی😖😖☹☹🤮

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 53 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر عكس بده  

ای جماعتی کع خوراکتان عکس گرفتن هز افراد ناراحتتهه باید خدمتتون عرض کنم وقتتونو تلف نکنین اینورا خبری از عکس نی برین تا جای تموم نشده

2728
من تايلند رفتم ب شدت اونجا هندي هست چون همسايه ن خيلياشون زشتن ولي تك و توك خوشگل هم داشتن

پس جاي اميدي هست، چون من حتي يه دختر خوشگل هم نديدم. ولي  بعضي پسراشون انصافا خوشگلن 

پس جاي اميدي هست، چون من حتي يه دختر خوشگل هم نديدم. ولي  بعضي پسراشون انصافا خوشگلن

نمكين 😆

سياه و چشم درشت😬

دوستان، ميشه لطفاً براي آرامش روح مامانم يه صلوات بفرستين...❤️

فکر کنم مناطق سردسیرش که کشمیره خوشگل ترن چون آب وهواش بهتره اکثرا بازیگرهای مردشون هم خان و مسلمون هستن برا همون مناطق کشمیر هستن

دنیام دخترم
کلا داداشا واسه این خلق شدن ب.رینن تو اعتماد بنفس ابجیاشون

😂👌

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

البته وقتی ما به کسی میگیم شبیه هندیا هستی منظورمون چشم درشت و بانمکه 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚