1600
1541
عنوان

داداشم میگه شبیه هندی زشتایی😖😖☹☹🤮

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 55 پست

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546
هندي خوشگل هم داريم!!

والا آیشواریا رای😁😍

🍉یلداتون🍉 مبارک🐣🍁🐥🐥🍁🍁امیدوارم یلدا،کریسمس ، ۲۲ بهمن ، ولنتاین ، چهارشنبه سوری ، عید ، سیزده به در ، تابستون و پاییز و زمستون خوبی داشته باشین 😁پیشاپیش سال ۱۴۰۰ بر همه شما نی نی سایتیا مبارک😚😚یادتون باشه من اولین نفری بودم که تبریک گفتم😂😍بوچ براتون💋💋 خداحافظ همگی نیلای ۳۰ آذر ۱۳۹۸ هجری شمسی🌏😎🖐🚶‍♀️🚪✈....به مقصد ¿¡🤗
تو همونی هستی که دوست پسرت بهت میگفت میمون ؟ جونه تو خیلی کنجکاو شدم ببینمت . میشه عکستو خصوصی برام ...

حالا من بخامم حرفشو فراموش کنم ت نمیذاری ب خدااا هردفه ت تاپیکم اینو میگی واسه یاداوری

8

خخخخ شوخی میکنه داداش هاااا عشششقن داداش منم بهم میگه مثل.......هستی منم میگم ببخشید دیگه همه خوشگلی مامان و بابا رسید ب تو فداششش بششششم

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
هندي خوشگل هم داريم!!

اکثرا زشت هستن تک وتوک قشنگ دارن پایه ژن هندی و پاکستان یه جوریه حتی رنگ پوستشون،مردم معمولیشون خیلی با بازیگراشون فرق دارن

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم،تیکر تولد دخترمه
1601
حالا من بخامم حرفشو فراموش کنم ت نمیذاری ب خدااا هردفه ت تاپیکم اینو میگی واسه یاداوری

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

چرا وقتی یکی تاپیک عکس میزنه میگه پست بعدی میزارم ولی پست بعد بازم پست میزاره صبر کنید داره میاد🤔یعنی چجوریه هم عکس داره میاد هم استارتر میتونه پست بزاره😯چرا تو تاپیکها میگید بچه ها پست نزارید پربازدید نشه😑پربازدید به معنی جلو رفتن صفحات نیست بخدا به تعداد بازدید😣اینجا کسی جرات نداره بگه دوست داره بچه اش پسر باشه باید حتما عشق دختر باشی وگرنه میجوَنِت😒چرا کاربرا یه عکس خیلی معمولی از خودشون میزارن همه میگن ماشالله برا خودت اسپند دود کن کلی قربون صدقه ش میرن درحالی که دیده شده عکس از آیشواریا گذاشتن میگن ایشش این چیه من ازاین خوشکلترم😯هیچوقت اینایی و که اسکرین شات از پیامهای شوهرشون میزارن که کلی قربون صدقه هم رفتن و درک نمیکنم یعنی واقعا چیزی به اسم حریم شخصی و خصوصی براشون تعریف نشده🤔وای اونایی که تاپیک میزنن فلان کاربر اقا بهم درخواست دوستی داده😷خب قبول نکن و تمام تاپیک زدنت چیه 😣😏
هركي خوشگله رفته باليوود تو خيابون دختر هندي خوشگل نمي بيني 

مگه هندوستان زندگی میکنی؟

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40