2703
2553
عنوان

یائسگی زود رس=تنبلی تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 2827 بازدید | 82 پست
منم همینطورم. فک کنم همه همینطور باشن 

نشونه بدی نیست چون من تومجردی اینجوربودم دیشب یه خانومی گفت نشونه یائسگی زودرسه ولی من۲۳سالمه مامانم توسن ۴۰تا۴۵یائسه شد

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید دکتر بنویسه؟

بله دیگه برو دکتر بگو رو دفترچه برات بنویسه بگو میخوام کیفیت تخمکهام رو بدونم و بدونم چقدر وقت دارم برای بچه اوردن بگو چون تنبلی دارم میخوام ذخایرتخمدانم رو بدونم اگه به طور مثال گفت نمیخواد اصرار کن بنویسه

نشونه بدی نیست چون من تومجردی اینجوربودم دیشب یه خانومی گفت نشونه یائسگی زودرسه ولی من۲۳سالمه مامانم ...

خب زودرس کاری ب ژنتیک نداره مادر من هنو یائسه نشده

تیکر تولد دو سالگی کنجد جونم❤🧡
2456
تاسه روز ک خون ریزی دارم ولی تاروز۵ شدتش کم میشه و تموم  برا تو طببعیع کلا پریود نباید کمتر ا ...

دیشب ترسوندنم یه خانومی میگفت نشونه یائسگیه

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
از شانس ما کسی ج نمیده ولی برای اون سیلی زتداداش هم تاپیک جدا میزنن

آره اینجور تاپیکا براشو جالب نیسن😑

خدایا مرا یاری ده قبل از اینکه  در مورد راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفش های او راه بروم.
2714
نشونه بدی نیست چون من تومجردی اینجوربودم دیشب یه خانومی گفت نشونه یائسگی زودرسه ولی من۲۳سالمه مامانم ...

مجردی پری نامنظم داشتی؟؟

خدایا مرا یاری ده قبل از اینکه  در مورد راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفش های او راه بروم.

اون خانمی که گفته نشونه یایسگی زودرسه ، مگه خودش کل هفت روز خونریزی داره ؟

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2706