2726
عنوان

بچه ها فکر اینو میکنم...

204 بازدید | 18 پست

ی روز با مادرشوهرم یا خواهر شوهرم دعوا مون بشه شوهرمم پشت اونا در بیاد منو بزنه 😷😷😷بغض کردم یهو این بزن بزنا رو دیدم.. میدونم اگ اون روز بیاد من ک زورم بهشون نمیرسه چشمم اب نمیخوره شوهرم پشت منو بگیره... البته من باهاشون خوبم 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از بیکاریه به فکرای چرت و پرت میرسی من دغدغه ها و مشکلاتم بگم زار بزنی

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2728

اگه همچین چیزی بشه گریه نداره باید سه تاشونو بهم گره بزنی بکنی تو‌گونی بندازی تو آب😐

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
ازهمین الان برو رزمی کارکن واس روز مبادا

نبابا من زورمم برسه این شهرستانی بازیارو در نمیارم

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 
با داستانای تخیلی اینجا که ۹۸ درصد تراوشات یه ذهن بیماره فکرتو مشغول نکن 😉😉😉

😂😂😂

خب منم میگم اگه شد باید بری کلانتری بعد نامه میده برای پزشکی قانونی بلد باش

اگ در حد چک بود چی 

2706