1421
1389
عنوان

بچه ها فکر اینو میکنم...

199 بازدید | 18 پست

ی روز با مادرشوهرم یا خواهر شوهرم دعوا مون بشه شوهرمم پشت اونا در بیاد منو بزنه 😷😷😷بغض کردم یهو این بزن بزنا رو دیدم.. میدونم اگ اون روز بیاد من ک زورم بهشون نمیرسه چشمم اب نمیخوره شوهرم پشت منو بگیره... البته من باهاشون خوبم 

ازهمین الان برو رزمی کارکن واس روز مبادا

عمرسعد قبل از جنگ اقرار میکند. میدانم اگر برای حسین بجنگم اهل سعادتم. واگر با حسین بجنگم اهل شقاوت... اما چه کنم که از ملک ری نمی توانم بگذرم... اندکی تامل!!!! ملک ری ما کجاست که نمی گذارد در قافله حسین بمانیم!!!! 

از بیکاریه به فکرای چرت و پرت میرسی من دغدغه ها و مشکلاتم بگم زار بزنی

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1401

اگه همچین چیزی بشه گریه نداره باید سه تاشونو بهم گره بزنی بکنی تو‌گونی بندازی تو آب😐

گروه آبی🦋 شروع : ۶۱.۸۰۰ 🦋 هدف اول  ۵۷ 🦋 هدف دوم ۵۴ 😀💪 i never lose.either i win or i learn 🌸🦄🧚‍♀️
1376
1387
اگ در حد چک بود چی 

اگر کبودی التهاب بود هم میتونی بره 

اصولا چک به گوش آسیب میزنه 

دوست من شوهرش زد توی گوشش پرده گوشش پاره شد بدو بدو رفت پزشکی قانونی مدام همه ی مدارک رو جمع کرد طلاق گرفت 

سلطان نکته ی فارسی هسدم در خدمتون  دکتر جانا هستم
نبابا من زورمم برسه این شهرستانی بازیارو در نمیارم

الان به شهرستانیا توهین کردی!     

عمرسعد قبل از جنگ اقرار میکند. میدانم اگر برای حسین بجنگم اهل سعادتم. واگر با حسین بجنگم اهل شقاوت... اما چه کنم که از ملک ری نمی توانم بگذرم... اندکی تامل!!!! ملک ری ما کجاست که نمی گذارد در قافله حسین بمانیم!!!! 

اسمت هندجگرخواره بابا.  از چی میترسی.  جگرشونو خام خام بخور. خخخخ