2703
2553
عنوان

استخاره ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1171 بازدید | 68 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه میخوای حتما استخاره بگیری برو پیش یه عالم که ازش مطمئنی بگو استخاره بگیره هرچی گفت عمل کن اگه هم ...

عزیزم این اقاهه مترجم قران بود,قبلا چن بار گرفتم خوب وبد اومد,حالا عمل نکنم بد میشه؟

2720
یکی که سرکتاب باز کرد گف جفته

چشمم.روشن! شما که ماشالله دعا نویس و رمال و مترجم قران و همه رو دوره گشتی!

با این چیزا میخوای زندگیتو بسازی؟ با رمالی؟ با اینا میخوای دلتو قرص کنی به خوشبختیت؟ 

یه جمله رو از منِ دوست بزرگتر از خودت یادگار داشته باش. وقتی برو سراغ رمال و دعا نویس که خدا مُرده باشه.

تا وقتی میدونی خدا هنوز زنده ست، اونقدر بهش اعتماد داشته باش که بدونی قدرتش بیشتر از رمال و دعا نویسی هست.

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
چشمم.روشن! شما که ماشالله دعا نویس و رمال و مترجم قران و همه رو دوره گشتی! با این چیزا میخوای زندگی ...

ینی هررررچی میکشم از دست این کارای خودمه, اون فالگیرو قبلا رفتم, بعدش گفتم خدایاا دیگه نمیرم, ولی فک میکردم سرکتاب قرانیه, استخاره هم که گفتم دیگه قرانههه دیگه, حالا چطوووری بیخیال شم 😞

2714
یاا خدا حالا که بداومده چطوووی عمل کنم بهم بزنم؟؟

اصلا استخاره که گرفتین درست نبوده بازم از اهلش بپرسید ولی اگه طرف رو می شناسید علاقه هم هست که دیگه نیازی به استخاره نیست باید توکل بخدا  کنید

استخاره برا موقعیه که شما تحقیق می کنی ولی بازم مطمئن نیستید نه وقتی طرفتون رو کامل می شناسید 

عزیزم شما اصلا جای استخاره نداشته کارتون که رفتین استخاره گرفتین!!! استخاره واسه زمانیه که شما به ه ...

افرین🌷

چرا به عنوان یک آقا در نی نی سایت فعالیت می کنم؟    به شما مربوط نیست!                                                                    چرا در فلان پست یا تاپیک، جزییاتی از زندگیم رو بیان می کنم و در جای دیگری از پاسخ دادن به شما امتناع می کنم؟                 به شما مربوط نیست!                                               من رو خاله زنک، بیکار و بی قیدوبند می بینید و ازم بدتون میاد؟                                                            به من مربوط نیست!
اصلا استخاره که گرفتین درست نبوده بازم از اهلش بپرسید ولی اگه طرف رو می شناسید علاقه هم هست که دیگه ...

عزیزم همو دوس داریم,  ولی میترسیدم بعدا عوض شه یا خوب نشناخته باشمش, نمیدونم والا خدا بخیر کنه

چشمم.روشن! شما که ماشالله دعا نویس و رمال و مترجم قران و همه رو دوره گشتی! با این چیزا میخوای زندگی ...

👏👏👏

چرا به عنوان یک آقا در نی نی سایت فعالیت می کنم؟    به شما مربوط نیست!                                                                    چرا در فلان پست یا تاپیک، جزییاتی از زندگیم رو بیان می کنم و در جای دیگری از پاسخ دادن به شما امتناع می کنم؟                 به شما مربوط نیست!                                               من رو خاله زنک، بیکار و بی قیدوبند می بینید و ازم بدتون میاد؟                                                            به من مربوط نیست!
2706