2410
2553
عنوان

استخاره ازدواج

1171 بازدید | 68 پست

خانوماااااااا😭😭😭😭😭من با یکی دوستم خونواده ها هم میدونن سربازیش تموم شه خدا بخواد عقد میکنیم,سرخود رفتم پیش یه پیرمرد مترجم قران گفتم از الان واسه زمان نامشخص که حالا معلوم نیس کی ازدواح کنیم استخاره کن,گف سراسر اتیشه این زندگی😭😭😭😭دوسش دارم دوسم داره,چیکار کنم؟قبلشم یکی گرف خیلی وقت پیش گف خوبه یکی دیگه گرف گف بده, همین پیرمردم گف الان وقتش نبود دوباره دم صبح میگیرم, چیزی کنممممم 😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

استخازه آداب داره زمان داره همینجوری نیس که پیرمردمترجم قرآن کیه برید پیش یه عالم

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
2714

من شماره یه خانم دارم ایشون سرکتاب باز میکنه واسه من همه چیزو درست میگه حرفاش کاملا درسته . کلی هم حرف میزنه برات.   20 تومن هم هزینه میپیره اگه خواستی درخواست دوستی بده پیام بده.  

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

امام خمینی که مرجع تقلید بود استخاره گرفت بد اومد صبر کرد سال بعدش بی استخاره رفت خواستگاری 

.

برا منم گفتن بده فالگیر گفت خیلی بده بدبخت دو بخته یا بیوه گفتم توکلم به خداست شما چیکاره اید که بندشید 

ی صلوات برای حل مشکلم مهمونم کنید😞....روزی که از تو جداشم روز مرگ خنده هامه 😭😭😭
2706