2733
2734
عنوان

واااای یعنی چی دیده

| مشاهده متن کامل بحث + 3423 بازدید | 204 پست

خدایا هزاران بار شکرت که خواهرشوهر ندارم

خدا میدونه اگه عفریته ای اینچنین بود من اونو میکشتم یا چی

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
😂😂😂 هیچ عروسه رف تو اتاق پیش شوهر بوق..... خواهرشوهره در نزد رف تو بعد عروسه لحث میکنه خو در بزن ...

اینجوریم نبود عزیزم

کار عروسشون واقعا زشته که با این سن جوابه بزرگتر میده

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس این سایه و آرایش غلیظ عروس خانوم توی حاشیه بود اصلاربطی به ماجرا نداشت 😂

اره خاهرشوهره حسوده دیگه ازحسودیش گیر داده ب ارایش عروسه بدبخ من خودم تازه عروسم هف قلم ارایش میکنم ن مادرشوهر ن کسه دیگ حق نداره بگه اینجوری نکن

2728
جالب بود که اصلا نمیفهمید کارش زشت بوده که درو باز کرده.میگفت خب پس چیکار میکردم😐

یعنی شما نمیدونی؟عروس باید روی در مینوشت لطفا وارد نشوید ما در حال انجام کار هستیم 😑😐

میخاسته ببینه دیگه وگرنه میفهمید نباید مث گاو سرشو بندازه پایین بره تو اتاق متاهللللللل والله ...

اصن مجرد

اصن بچه دوساله

هرکسی حریم شخصی داره

شاید دست کرده تو مماغش اصن

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

همچین خاهرشوهرایی رو باید از چیزشون دار زد×××

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
پس این سایه و آرایش غلیظ عروس خانوم توی حاشیه بود اصلاربطی به ماجرا نداشت 😂

اصلا آرایش داست که داشت والا شوهره هیچی نمیگه این نکبت خانم و مادرش شدن کاسه داغ تر از آش

من جای داداشه بودم انقدر میزدمش تا خون بالا بیاره ایییییکبییییرییی😐😐😐

یه لحظه حرصم گرفت

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2738
اینجوریم نبود عزیزم کار عروسشون واقعا زشته که با این سن جوابه بزرگتر میده

سنش کمه اونا میتونن با اداب و رسوم خودشون بارش بیارن ن اینکه باهاش بجنگن اون بدتر میکنه 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/
هر کی میگه حق با زن داداشش بود لایکم کنه

حق با  زن داداشه نیست و کارش اشتباهه.ولی خب خواهر شوهره نباید اصلا وارد این ماجراها میشد..خودش را سبک کرد.و جنجال به پا کرد...

خلاصه اینکه خانواده های مناسبی با هم وصلت کردن به هم میان😁

گرچه این تاپیکا برای بازدیده و نمیشه به صحتش اعتماد کرد

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
زنداداششم گفته ماشاید کاری میکردیم اونم زده گوشش گفته بی حیا.... خلاصه دختره گریه کرده ورفته.. باباش ...

داداش ببو گلابیش این وسط هیچ غلطی نکرده؟

وقتی شوهر از زنش دفاع نکنه معلومه اوضاع اینجوری میشه دیگه

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
2706