2733
2734
عنوان

هدیه برای خانم باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1135 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر چی گرفتی دوتا لباس کوچولوی کوچولو مثلا سایز صفر یا یک یکی دخترونه یکی پسرونه کنارش بذار با مزه است نشونم میدی که دختر پسر فرقی نداره برات

یک نفر نان داشت اما بینوا دندان نداشت .....آن یکی بیچاره دندان داشت اما نان نداشت..... آنکه باور داشت روزی میرسد بیچاره بود..... آنکه در اموال دنیا غرق بود ایمان نداشت... دشت باور داشت گرگی در میان گله بود . .. گله باور داشت اما من نمیدانم چرا باور سگ چوپان نداشت...... یک نفر پالان خر را در میان خانه پنهان کرده بود..... آن یکی با بار خر میرفت و خر پالان نداشت... یک نفر فردوس را ارزان به مردم میفروخت.... نقشه ها کو داشت در پندار خود شیطان نداشت.. ....هر کجا دست نیازی بود بر سویی دراز..... رعیت بیچاره بخشش داشت اما خان نداشت.........

اگه ماه هوی آخر بارداریش هست میتونید از شکمش قالب بگیرید.که بعد ها هم بهش نگاه کنید و لذت ببرید...یا اگه براتون مقدور‌نیست میتونید بهش بگین بهترین لباسشو بپوشه و آرایش کنه و ببریدش آتلیه ازش عکس بگیرین ثاب کنین بذارین توی اتاقتون...مطمئنا خانمها عاشق آتلیه رفتن هستن..بهترین کادو هست واسش.و کلی هم ذوق میکنه و برای همیشه اون عکسها با یاد و خاطراتشون ماندگارن

❤برای دخترم یه صلوات میفرستی؟❤
2728

یه لباس بارداری شیک هم که مناسب فصل بارداریش باشه فکر خوبیه همش بیتگی داره چقد بخوایدهزینه کنی

یک نفر نان داشت اما بینوا دندان نداشت .....آن یکی بیچاره دندان داشت اما نان نداشت..... آنکه باور داشت روزی میرسد بیچاره بود..... آنکه در اموال دنیا غرق بود ایمان نداشت... دشت باور داشت گرگی در میان گله بود . .. گله باور داشت اما من نمیدانم چرا باور سگ چوپان نداشت...... یک نفر پالان خر را در میان خانه پنهان کرده بود..... آن یکی با بار خر میرفت و خر پالان نداشت... یک نفر فردوس را ارزان به مردم میفروخت.... نقشه ها کو داشت در پندار خود شیطان نداشت.. ....هر کجا دست نیازی بود بر سویی دراز..... رعیت بیچاره بخشش داشت اما خان نداشت.........

ببین اگه هدیه ای هم نمیخری درکش کن ،ادم حامله خیلی سختی میکشه اخلاقش تند میشه بخاطر بهم ریختگی هورمونا لطفا درکش کن و به روت نیار بد اخلاقیاشو مواظبش باش تو کارا کمکش کن راجب سختیایی که تو بارداری میکشه باهاش حرف بزن درد دل کن بهش خیلی  محبت کن 

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
من دوست دارم شوهرم برام یه خرس ازیان بزرگابگیره ویه دسته گل پرازگلای رزابی ویه بوس ازپیشونیم به خداا ...

اینا خوددش گرونتر میشه از طلا   منم گفته بودم دوس دارم شوهرم برام خرید قیمتش و که پرسیدم هنگیدم اون زمان  

2738
یک شاخه گل هم زن روخوشحال میکنه

هديه ي زايمان ، يه شاخه گل باشه؟!!!!

من بودم ، ناراحت ميشدم

خيلي هم ناراحت ميشدم😕

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
اینا خوددش گرونتر میشه از طلا     منم گفته بودم دوس دارم شوهرم برام خرید قیمتش و که پرسیدم ...

نه باباالان یه خرس مثلابشه۲۰۰تومن یه سبدگل هم بگیر۱۰۰کلا۳۰۰ولی طلایه جفت گوشواره ۱۵۰۰پولشه

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
اگه ماه هوی آخر بارداریش هست میتونید از شکمش قالب بگیرید.که بعد ها هم بهش نگاه کنید و لذت ببرید...یا ...

ببخشید من درست متوجه نشدم که فرموده بودین تازه باردار شده...خب پس صبر کنین یکم شکمش که بامزه شد حتما ببرش آتلیه...واسه الان هم براش یه لباس بارداری شاد و زیبا بخر.با یه مجسمه ای که بیانگر عشق باشه

❤برای دخترم یه صلوات میفرستی؟❤
2706