2733
2734
عنوان

کیا بخاطر ترس ازحرف مردم دارن به زندگی ادامه میدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3565 بازدید | 203 پست

خوب عزیزم وقتی شوهرت خوبه  مطمئن هستی که بعد جدایی دوست پسر سابقت هم نمیاد چرا میخوای جدا بشی اینجوری که بدبخت تر میشی دلتو صاف کن باشوهرت زندگیتو بکن مرد خوب کم پیدا میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای.هنوز نتونستی عشق سابقت رو فراموش کنی؟

منم شش ساله  ازدواج کردم ونتونستم فراموش کنم

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
دوست پسرتم یک انسان فرشته نیست.فرض بگیر خدایی نکرده طلاق گرفتی و رفتی باهاش. دوروز که باهاش باشی و ز ...

ازهمین میترسم که نمیتونم با جرات تمام بگم طلاق میخوام.ازحس پشیمونی میترسم

2731

منم مثل شما بودم ولی خودم زندگیمو بهتر کردم 

اولا به این فکر کنین که هییییچ آدمی ایده آل نیست معلوم نبود اگه الان تو این زندگی نبودین جای بهتری بودین یا نه

دوما به خوبیاش فکر کنین و به بدی هایی که خیلیا دارن و اون نداره 

سوما عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد پس دو روزه زندگی رو با توهمات و رویا و خیال به خودتون و طرفتون زهر نکنید😊

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2738
خاطرات..عشق اول.. دله دیگه😔

چرا ذهنتون بسته هست....چرا فکر میکنین عشق فقط عشق اوله!؟چرا به خودتون فرصت زندگی نمیدین....دیدتونو باز کنین کسی که رفته ارزش نداره بخاطرش حتی اشک بریزی چه برسه به اینکه بهش یفکری

دوست پسر سابقم فقط کارمند بود وخوش تیپ وجذاب.اخلاقشم تند وخشن.من عاشقش بودم

تند وخشن! !!!عذر میخام ولی رویایی و بچگانست! 

شوهرت خوستیپ نیست؟

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 
خوب عزیزم وقتی شوهرت خوبه  مطمئن هستی که بعد جدایی دوست پسر سابقت هم نمیاد چرا میخوای جدا بشی ا ...

چون فکر میکنم به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم 

شوهرم اصلا اونی که دلم میخواست نیست

هر آدمی گاهی توی یه برهه ای از زندگیش اینجوری میشه و تقریبا خیلیا اینجور میشن و مدام تلقین می کنن که بدبختیم و چرا و من جمله خودم..

اما تو این جور شرایط باید عاقلانه فکر کرد.‌اول اینکه خدا صلاح مارو بهتر میدونه و بلاخره ما انتخابمونو کردیم .دوم اینکه اگه همسرمون مرد خوبیه کافیه باهاش هم دل بشیم و رفیق و اون وقت میفهمیم واقعا خوشبختیم..باید ذهنمو از گذشتمون پاک کنیم ..

الان تنها کسی که به درد تو میخوره همین شوهرته که حاظره جونشم برات بده..تصور کن اگه الان از دستش بدی چه حسی پیدا می کنی؟؟بهت قول میدم وحشتناک اذیت میشی..بعدم اینکه هیچ وقت دوست پسرت دیگه حتی بعد طلاقم سمتت نمیاد مگر برای برطرف کردن نیاز جنسیش..

عاقل باش و زندگیتو با لین فکرای بیهوده خراب نکن دختر خوب 

خیلی درد بزرگ وسختیه من کلی خاطره داشتم باهاش

منم...همینجور

حالا توکه قیافه شوهرت بدلته..من چی بگم

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
وای.هنوز نتونستی عشق سابقت رو فراموش کنی؟

الان کمی کمرنگ شده ولی هنوز هست.البته طوری نیست که بگم همش تو فکرشم و به زندگیم اهمیت نمیدم.نه اینجور نیست.ولی خوب دوس داشتم کنار اون باشم.الان خودت چن ساله ازدواج کردی؟

2706