2410
2553

من یک عدد بدبختم که خودم خودم رو بدبخت کردم وبرا ازدواج عجله کردم شوهرم مرد خوبیه ولی من گند زدم به زندگیم وباعث شدم که از همه آرزوهام جا بمونم والان بخاطر آبروم وپدرومادرم وبخاطر اینکه آه شوهرم دامنمو نگیره مجبور به ادامه زندگی ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اگه همسرت مردخوبیه پس برای چی خودتو یه بدبخت خطاب میکنی؟؟مشکلت چیه 

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
دوسش ندارم فقط  دلم باهاش نیست حواسم فقط پیش دوست پسر سابقمه

چندسالته؟؟؟؟؟منطقی باش توالان دیگه ازدواج کردی بفکرزندگیت باش

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
2714

اگه آدم خوبیه و مشکل آنچنانی نداری باهاش باهاش کنار بیا ...زندگی در عین سادگی خیلی پیچیدس

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 

خب چرا وقتی یکی دیگه رو دوس داشتی با شوهرت ازدواج کردی؟؟ شوهرت چ گناهی کرده؟؟؟،

از کجا مطمئنی بعد جداشدن اون پسره میاد؟؟؟

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من
خب چرا وقتی یکی دیگه رو دوس داشتی با شوهرت ازدواج کردی؟؟ شوهرت چ گناهی کرده؟؟؟، از کجا مطمئنی بعد ج ...

اون پسره نمیاد مطمئنم

نمیدونم چرا از سر لجبازی خودمو بدبخت کردم

2706