2726
عنوان

بیاین بگین ناهار فرداتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 96 پست
ما هم همه نهارامون برنجیه

ما بعضی وقتا نونی هم مث کوکو الویه کتلت سیب زمینی و تخم مرغ و آبگوشت و اینا هم میخوریم

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
رون مکزیکی چیه؟آره شوهرم میگه آش و سوپ و اینا اصلا غذا نیستن پیش غذان بادمجون و بامیه پ عدسم نمیخوره ...

رون مرغ یکمی تندو تو فر درست میشه 

تقریبا مثله مرغ بریون هستش 

ازبیرون برام خریده بود اورده بود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شنبه دمپخت،، یک شنبه زرشک پلو با مرغ،، دوشنبه برنج با ماهی اگه ماهی نبود تن ماهی،، سه شنبه استامبولی ...

این فقط واسه این هفتته؟

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2728
عزیزم کوکو درست کن

کوکو سیب‌زمینی دیشب درست کردم کوکو سبزی هم شوهرم نمیخوره

شنبه دمپخت،، یک شنبه زرشک پلو با مرغ،، دوشنبه برنج با ماهی اگه ماهی نبود تن ماهی،، سه شنبه استامبولی ...

عزیزم بعد هرهفته امینارو میخورید یا تغییر میکنه؟؟

ببخشید فضولی میکنم ولی بهتره ماهی رو بزارید برای روزهای چهارشنبه چون میگن چهارشنبه ها ماهی بخورید رزق و روزیتون زیاد میشه 

نمیدونم چقد درسته ولی خب واسه ما صدق میکنه من خودم هرچهارشنبه ماهی درست میکنم

این فقط واسه این هفتته؟

هفته بعدم همینه، ،تغییر نمیکنه 

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀
عزیزم بعد هرهفته امینارو میخورید یا تغییر میکنه؟؟ ببخشید فضولی میکنم ولی بهتره ماهی رو بزارید برای ...

نه لاتغییرو فی سنت الله،، تغییر نمیکنه😅😅

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀

واویشکا درست کن

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
نوش جااااان.شبا چطور؟

شبا متفاوته،، یه شب ماکارونی یه شب گوجه بادمجون، خوراک لوبیا، سیب زمینی سرخ شده پیتزا

شبا متفاوته،، یه شب ماکارونی یه شب گوجه بادمجون، خوراک لوبیا، سیب زمینی سرخ شده پیتزا

خوبه

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
خخخ اینجوری ک تنوع نداره یکمی هم سخته بنظرم

بی خیال تنوع دیگه راحتم

2706