2733
2734
عنوان

مشهدياى عزيز بيايين لطفا🌸🌸🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 105 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم مبارک باشه تبریک میگم بهت❤ ببین این جایی که شما لوکیشن زدی یکی از بهترین منطقه های مشهده ...

سلام عزيزم خيلى ممنونم قشنگم❤️خيلى لطف كردى ممنونم 🙏🏻🌸🌸

خوابگاه خودگردان به من سوييت انفرادى ميده با هزينه بيشتر؟

ببین اگر بخوای راهت نزدیک باشه به دانشگاه باید تو محدوده رضوی و هاشمیه و باهنر بگردی که خوب یکم قیمتا تنده ولی اگر با تاکسی و اتوبوس مشکلی نداری قاسم اباد از لحاظ قیمت سوییت واقعا مناسبه بعدم خوابگاه خصوصی فکر میکنم باشه 

تو دیوار سرچ کن موردارو ببین کمکت‌میکنه

ممنون عزيزم مشكل من اينه خيابوناى نزديك دانشگاه رو نميشناسم الان متوجه شدم بلوار شريعتى و اول انديشه هم نزديكه هم قيمتاش مناسبتره

2738
ممنون عزيزم مشكل من اينه خيابوناى نزديك دانشگاه رو نميشناسم الان متوجه شدم بلوار شريعتى و اول انديشه ...

ببین اندیشه اونجوری که در نظرته نزدیک نیست حدودا ۱۰ دقیقه تا یک ربع راه تا دانشگاه فردوسی داره

ببین اگر بخوای راهت نزدیک باشه به دانشگاه باید تو محدوده رضوی و هاشمیه و باهنر بگردی که خوب یکم قیمت ...

خوابگاه خصوصى هيچ حرفى نزده ازش دانشگاه ،اگه باشه عالى ميشه خيلى ممنون عزيزم از راهنماييت ❤️❤️❤️بلوار شريعتى كه تو قاسم اباده بايد برم مثل اينكه چون تقريبا همه دارن اينو ميگن

ببین اندیشه اونجوری که در نظرته نزدیک نیست حدودا ۱۰ دقیقه تا یک ربع راه تا دانشگاه فردوسی داره

خوبه ١٠ دقيقه ،بلوار شريعتى گفتن نيم ساعته با اتوبوس اگه اين يه ربع باشه خيلى خوبه،اتوبوس داره؟؟

خوبه ١٠ دقيقه ،بلوار شريعتى گفتن نيم ساعته با اتوبوس اگه اين يه ربع باشه خيلى خوبه،اتوبوس داره؟؟

یه چیزی که هست شهرک قاسم اباد کلا یکم بد مسیره اگر بتونی سمت پیروزی یا صارمی یا فکوری سوییت پیدا کنی به نفعته 

2706