2703
2713
عنوان

كدوم حرف كاربراي اينجارو نميتونين فراموش كنين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 71 پست
چه ادم کثیف و داغونی بوده! من به حرفای کسی اینجا اهمیت نمیدم حرف زشتم زیاد بهم زدن ولی چون توجه نکرد ...

وای بارداری عزیزم  اونم دختر خانم مبارکه 😘😘😘😘

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تاحالا چندتا از کاربرا به خاطره نوشتن که با لهجه اصفهانی مینویسم مسخرم کردن...و بهم گفتند خصیص...نمی بخشمشون...

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم کنجد مامان را❤️🤗
يعضي حرفا هيچوقت از ذهن ادم پاك نميشه چ بخواي چ نخواي

من پاک میکنم شاید بخاطر اینه که بیرون ازینجا در حال حاضر دغدغه و درگیری و دلخوری بزرگتری دارم...

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
2720

واي بچه ها 

يه كاربري ميگفت من پريود ك ميشم نوارم تمييييز ميمونه و خونو با انقباض عضله نگه ميدارم داخل و ميرم تو دسشويي خالي ميكنم 

اون موقع كاربريم معلق بود نشد بگم منم اينجوريم😂

بچه ها سوالات زيبايي_پوستي_ مويي_آرايشي و اسكين كرتونو پاسخ گو ميباشم❤️
من تاپیک زدم ناراحت بودم پسرم سینه مو ول کرده بهم گفتن بیسواد و شهرستانی و بیمار روحی و...

😑😑اخه چرااا 

چ خبرشونت

2714

اوایل که اینجا اومدم یه خانومی تاپیک زده بود که سه ساله ازدواج کردن و با مادر شوهرش زندگی میکنن ولی اتاق خواب ندارن و یه اتاقه که اونم خواهر شوهرش برداشته؛ و اینو شوهرش و مادر شوهرش با هم تو سالن میخابن و سر این موضوع با خواهر شوهرش دعوا کرده بود؛ نمیدونم چرا هیج وقت از یادم نمیره دیگه کاربریشم یادم نمیاد که ببینم نتیجه چی شد

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد
من عقد و عروسیم باهم بود. ی کاربری گفت ننه بابات ترسیدن دوتا لقمه غذا داماد خونشون بخوره اینجوری داد ...

😂😂😂بگو شايد برا همين اخلاقته

چه بی ادب🤔

بعد توهین کرد. هی گفت خوبه مادرشوهرت چیزی نگفته. لابد جهازتم شوهرت گرفته.....اصلا ی مشت دری وری‌ ...

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
چي گفت؟ تعريف كنين😂

یه جا به شوخی گفتم ۹سالمه..توپروفایلم وتاپیکام همه هست که متولد۷۶هستم...

بعداون کاربرمنو به فحش کشید و کلی بهم توهین کرد وحرف زشت زد..گفت بی شخصیت و اخه توامضام اسم عشقمو اوردم اولش اونقدرخنگ بود اومده میگه اخی گل پسرمون علی آقاچندسالشه؟یعنی اونقدر عاشق شدن یه دختر۹ساله واسش عادی بود..وبعدش مثلا مچم رو گرفته باشه زورش اومد که۹سالم نیست منو به فحش کشید

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
😂😂😂بگو شايد برا همين اخلاقته

منم گفتم. شروع کرد نفرین کردن که عقده شوهر داری😂😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706