2410
2716

بچه ها😂

ميدونم ك زياد اينجا رخم زبون ميزنن و نيش و كنايه 

يه بار ي كاربري بمن گفت اميدوارم بچه تو شكمت بميره😑😐😐😐

يكي ديگم چون سگ داشتم گفت مادر سگ😂🤭

بچه ها سوالات زيبايي_پوستي_ مويي_آرايشي و اسكين كرتونو پاسخ گو ميباشم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اون كاربري ك باردار بود و ٨ماهش بود و مامانش نميدونستم هيچوقت از ذهنم پاك نميشه حرفاش 

اگه اينجايي و ميخوني بيا خصوصيم 

من يه جورايي باور داشتم ك راس ميگه😢

2714

کلا همه چی به یه ورمه..😂😂😂😂تو تاپسک گدوم حرف شوهرتون تو دعوا یادتون مونده هم من هیچی یادم نبود😂😂😂الانم یادم نیس...

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
بخوام حرفای کاربرای اینجارم تو ذهنم نگهدارم که واویلا... میشنوم و میرم...

يعضي حرفا هيچوقت از ذهن ادم پاك نميشه چ بخواي چ نخواي

من عقد و عروسیم باهم بود. ی کاربری گفت ننه بابات ترسیدن دوتا لقمه غذا داماد خونشون بخوره اینجوری دادنت؟ خیلی دلم ازش شکست. جالب مجرد همش تاپیک میزنه برا ازدواجم دعا کنید😐😐

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706