2410
2553
عنوان

شوهر بی معرفتم داغونم کرد

462 بازدید | 18 پست

چند ماهی هست که ازدواج کردم... باهم سازش خوبی نداشتیم قبل ازدواج اما وقتی کنار هم بودیم آشتی و همه چی عالی اما از هم دور که میشدیم قهر بودیم همش(زمانای دوستیمونو میگم) 

همیشه که پیش هم بودیم اگر هزار تا دعوا قبلش تلفنی کرده بودیم، با دیدن هم همه چی تموم میشد

تا اینکه اومدیم زیر یک سقف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خیلی دلم میخاد بدونم کی قطره چکونی مد کرد

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
2714

خودم دختر مستقلی بودم اما هر چی به دست اوورده بودم از زحمت و سگ دو زدن بود

ماهی۴ تومنم حقوقم بود اما از زحمت بود همش

وقتی اومدم زیر بک سقف باش اولش خیلی اروم شدم

حس کردم تموم کارایی ک بابام نکرد واسم رو یکی هست داره برام انجام میده

(لنگ اینم نبودم هیچوقت که کسی تو اموراتم کمکم کنه ها چون تنهایی یاد گرفته بودم گلیم از اب بکشم بیرون و رفاه تامین کنم برا خودم)

اما تو زندگی با شوهرم اولین بار بود که حس میکردم یکی تو همه چیز همراهمه

خب یکیم‌بیاد کامل و یجا بگه همه میگن واااای چه طولانی نخوندم و حوصله  ندارم و ...

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 

یه جور قید یه چیزایی رو زدن

مثلا من دختر خیلی خوشگلی ام با چهره ی عروسکی و کلا فیس بیبی طور اما شوهرم اینجور نیست و ۱۰ سال ازم بزرگتره 

از طرفی هم دگ لازم نبود مثل قبل با استرس زندگی کنم چون پول شوهرم از استرس هام کم کرد و تقریبا به صفر رسوند نگرانی اینده مو

2706