2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر این گفتم امان از زنا چون مردا پشیمون حرفشون نمی شن به خودشون حق می دن 

شوهر من نهههه خیلی وقتا از آسیب هایی که زبون میزنه با هم صحبت میکنیم 

اگه دل کسی رو با حرفش به درد بیاره طاقت نمیاره یا حلالیت میطلبه یا خودشو میخوره

البته بقیه مردا آررررره براشون مهم نیست

شاید اگه تاثیر شوهرم نبود منم الان کمتر عذاب وجدان داشتم

یه بار خانمی اومده  بود خونمون رو تمیز کنه البته چندسالی هست میاد داشت میگفت مادر شوهرم فقط خونه ما میاد میمونه.. انگار فقط شوهر من بچه شه..  خسته شدم و از این حرفااا

حالا منم تحت تاثیر نی نی سایت گفتم خودت رو دادی. 

شب که ماجرا رو به شوهرم گفتم گفت شاید با این حرف تو سرد بشه به زندگیش شاید با شوهرش دعوا کنه یا.....

خلاصه کاری کرد که فرداش زنگ زدم بهش و گفتم اتفاقا کار خوبی میکنین اونم مادره .. روی امیدش به شماست  و......😐

2731
یعنی عشق اولت شوهرته؟ ای کلک😁

اره بابا شوشو عشق اول اخر مه البته بعد ازدواج عشقم شد چون اشنایی تا عقدمون ۶ روز بود 😂😂😂😂😂😂

در زمانه ای که همه دروغ می گوییند بهترین کار سکوت است 😔🤐

دلم گرفته امشبم صبح نمیشه چرا همسرم دوستم نداره چرا آنقدر راحت میگه برو کاش میشد مرد ، بی سر وصدا

میگن چون نارنگی پوستش زود کنده میشه،پیش مرگ همه میوه هاست...نارنگیتم رفیق⁦❣️⁩
کلک هایی که به خانواده ها می زدین و در می رفتینم بگین 

پارسال بهار دسته جمعی رفته بدیم زیارت دور از چشم پدر و مادر😆🤣😉

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
2738
اره بابا شوشو عشق اول اخر مه البته بعد ازدواج عشقم شد چون اشنایی تا عقدمون ۶ روز بود 😂😂😂😂😂😂

آفرین. تو خانوم نمونه ای

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
تووکه میشناسیش به نظر خودت الان چیکار کنی آشتی میکنه؟؟؟حتما یه قلقلی داره قلقلش چیه؟؟

قاقش اینه که بی خیالی طی کنم،خودش بیاد طرفم.ولی ایندفعه حرف خاله جونشو زدم قاط زده

یه وقتایی نکه همیشه ... منم خیلی گیرم خب چیکار کنم منم خستم اعصابم خورده ناراحتم سه ماهه دنبال وام ...

عزیزم برا همه اوایل این مشکلات هست شرایط شما که سخت تر هست 

ولی زندگی که یه روز دوروز نیست به امید خدا یع عمر میخواین باهم باشین پس قوووی باااش تو میتونی حال دل خودت وهمسرت را خوب کنی نگو نمیتونم نگو خسته ام نگو کم آوردم 

بگووو من همه چی را درست میکنم ومیتونم 

شما الان خیییلی باید حواست به همسرت باشع روزای بدی را میگذرونه 

به همون اندازه ای که عاشقی به همون اندازه عاقلانه برخورد کن باهاش

دیگه دختر کوچولو خونه نیستی شما متاهل ومتعهد هستی عزیزم نسبت به همسرت وزندگیت

2706