2703
2553

نمیدونم روی این پیشونیه من چی نوشته، نوشته خر؟ گاو؟ هرزه؟ خراب؟ چی نوشته واقعا که هر کی از جلوم رد میشه بهم پیشنهادای گوهشو میده، یارو بعد ۸ سال آشنایی و دوستیو رفت و آمد خانوادگی اومده میگه بیا تو که فعلا مجردی صیغه محرمیت بخونیم بعد هر وقت خواستی شوهر کن، آخه من چرا انقدر بدبختم، چرااااااا خدایا، زیر این آسمون وسیعت روی این زمین چند میلیاردیت یه آدم قحطی بود که بزاری سر راه من، که همش عوضیارو میندازی جلوم، انقدر عوضیم که باهام اینجوری کنی، اصلا حالا که اینجوره خوب کاری میکنم نمازمو ول کردم، میخواستم شروع کنم ولی بازم نمیخونمش میخوام بدونی اگه تو هم خر و عوضی فرضم کردی پس منم همون قدر عوضی میشم برات که خودتم باورت بشه، زندگیم سوخت بسته دیگه دیگه نه سنت پیغمبرتو میخوام نه منتتو میکشم، اون دنیام نیا یقه امو بگیر که نصف ایمان کوفتیت تکمیل نیست برو به جهنم من همین الانم تو جهنمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آروم باش

آبروشو میریختی تا دیگه زر زیادی نزنه

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
2456

مردهای ایرانی اکثرشون هرزه هستن به خدا پیغمبر ربط نداره 

شانس هم که باز توی ایران بهتر ازین نمیشه هرکس مجرده روزهای سختی میگذرونه 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
2714
نمیتونم در حقم خوبیای زیادی کرده، ولی اخه نمیدونم واقعا چرا این حرفو زد

همه خوبياشو با اين حرف بي ارزش كرده

جوابشو بد ميدادي

دوستان، ميشه لطفاً براي آرامش روح مامانم يه صلوات بفرستين...❤️
هر کیم هر فحشی میخواد بهم بده بده، من دیگه از بد بودنم مطمینم، اگر لایق اینهمه هرزگیم لایق هر فحشی و ...

عزیزم چرا خودتو تحقیر میکنی

یه آدم بی شعور به حرفی زده تو که نباید این القاب زشت رو به خودت بدی آروم باش دختر خوب آروم باش

2706