2726
عنوان

دوستان میشه راجع به مسائل امروزم راهنماییم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4525 بازدید | 238 پست
از این میسوزم وقتی خونه اش کار میکرده به طرف گفته زنم داره وسایل میفروشه اونم شماره گرفته بمن پیام د ...

خب همین دیگه ..ادمی که بخواد با یکی رابطه داشته باشه نمیاد بهش شماره خانمش رو بده  ...که تا تقی به توقی خورد طرف تهدیدش کنه که به خانمت میگم ...شوهرت شاید مقصر انچنانی هم نباشه ...

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
حق طلاق به نظر شما چاره ای میشه؟ الکی دل خوش کنم یا نه

آره طلاق بگیر هیچ وقت دیر نیست 

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب همین دیگه ..ادمی که بخواد با یکی رابطه داشته باشه نمیاد بهش شماره خانمش رو بده  ...که تا تقی ...

خدا از دهنت بشنوه. یعنی من شکاک شدم الکی. بخدا جامعه خیلی خرابه. من با همین حرفا خودمو توجیح کردم تا امروز. امروزم این داستان شد. 

وزن فعلی ۷۰وزن هدف ۶۱
2728
دقیقا همین فکر رو دارم. یعنی خودمو گول نمیزنم به نظرت عمیق نبوده. چرا گفته دوست داشتنت در حد یه هفته ...

میخوای زنگ بزنی به شوهر زنه؟

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
خدا از دهنت بشنوه. یعنی من شکاک شدم الکی. بخدا جامعه خیلی خرابه. من با همین حرفا خودمو توجیح کردم تا ...

از این به بعد دیگه اسایش نداری نمیتونی بهش اعتماد کنی اب هم که میخوره بهش شک میکنی زندگیت عذاب اور میشه 

خدا از دهنت بشنوه. یعنی من شکاک شدم الکی. بخدا جامعه خیلی خرابه. من با همین حرفا خودمو توجیح کردم تا ...

بعدش هم بعد یک هفته خود خانمه پیام داده ..یعنی شوهرت کاملا بی خیالش شده  ...

اگه مرد انقدر ذاتش خراب باشه که با زن شوهر دار وارد رابطه بشه ...پس نمیگه پیام نده فعلا ...اون دیگه وارد رابطه میشه تا جایی که دلش رو بزنه یا گندش در بیاد ..وقتی گفته پیام نده یعنی شوهرت زود فهمیده که کارش اشتباه بوده که با زن شوهردار درد و دل کرده خواسته محتزمانه از سرش وا کنه 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
عزیزمم امضات یعنی چی ملک ری

یه شهری بوده به اسم (ری). 

فک کنم همین شهرری و تهران فعلی. 

حالا ملک ری یعنی حکومت شهر ری.  متوجه شدی    

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 
یه شهری بوده به اسم (ری).  فک کنم همین شهرری و تهران فعلی.  حالا ملک ری یعنی حکومت شهر ر ...

اره اخه مادرشوهرم شهر ری زندگی میکنه من زیاد رفتم شاه عبدالعظیم برام عجیب بود ک اتقدر مهمه

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....

شماها جای من بودید چیکار میکردید. به نظرتون چطوری آینده ام رو حفظ کنم. شوهرم الان که هیچی نداره اینطوریه فردا چیکار میکنه وقتی وضعش بهتر شد

وزن فعلی ۷۰وزن هدف ۶۱
2706