2703
2553
عنوان

دوستان میشه راجع به مسائل امروزم راهنماییم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4525 بازدید | 238 پست
بچه ها دارم دق میکنم. خانواده ام رو بخاطر این گذاشتم پشت سرم باهاش ازدواج کردم. هیچ جایگاهی ندارم بر ...

هرچی شده باشه. بازم خانوادتن بفهمن مشکل داری، کمکت میکنن. 

وَ خُدایی هَست،مهربان‌تر از حَد تصور❤️
حق طلاق به نظر شما چاره ای میشه؟ الکی دل خوش کنم یا نه

یه چیزی اگه داره بگو بنامت کنه یا حق طلاقی چیزی که دیگه نخواد ازین غلطا کنه یا اگه کرد دست و پات بسته نباشه عزیزم

شکوه سکوت را، به ارزانیِ کلام مفروش‌...شیخ بهایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داستان زندگیم رو یبار نوشتم اینجا با کاربری دیگه. باورم نمیشه این روزامو. چطوری شوهرم خودش رو میکشت برام حالا هرشب یه داستان دارم. تو این روزای سخت مریضی باباش من افتادم دنبال کارهای بیمارستان. منم هواشو دارم. این مزد دستمه

وزن فعلی ۷۰وزن هدف ۶۱
2720
بچه ها دارم دق میکنم. خانواده ام رو بخاطر این گذاشتم پشت سرم باهاش ازدواج کردم. هیچ جایگاهی ندارم بر ...

گوش بده این زن مطمعنا نه واسه شوهرتو واسه هر مردی دستمالی شده اس شوهرت هگخیلی خر بوده با همچین زنی ارتباط داشته من مطمعنم شوهرت با این زنیکه رابطه عمیقی نداشته مشخصه اون کرم زیاد ریخته چون تو پیام دادی گفته چقد با احساس شدی بنظر من به خاطر این ج ن ده زندگیتو و بچتو نابود نکن یه فرصت دیگه به شوهرت بده اما حسابی ازش سواری بگیر کافیه فقط یه اسم شوهر روش باشه تا بچت بزرگ شه اون موقع خیلی تصمیمات دیگه میتونی بگیری 

مامان بابات روزی دوتا بزنن تو گوشت شرف داره تا بخوای با این زندگی کنی

بخدا دارم سکته میکنم افسردگی گرفتم با بدبختی وزن کم کردم دارم روز به روز چاق میشم دوباره

وزن فعلی ۷۰وزن هدف ۶۱
حق طلاق به نظر شما چاره ای میشه؟ الکی دل خوش کنم یا نه

حق طلاق + خونه ماشین پول هر چی داره بزنه بنامت

اسکرینارو بفرس برا کسی ک اگ‌گوشیتو شوهرت گرفت و پاک کرد بتونی دوباره پیداشون کنی بدزدت میخوره

گوش بده این زن مطمعنا نه واسه شوهرتو واسه هر مردی دستمالی شده اس شوهرت هگخیلی خر بوده با همچین زنی ا ...

دقیقا همین فکر رو دارم. یعنی خودمو گول نمیزنم به نظرت عمیق نبوده. چرا گفته دوست داشتنت در حد یه هفته بود؟

وزن فعلی ۷۰وزن هدف ۶۱
2714
دقیقا همین فکر رو دارم. یعنی خودمو گول نمیزنم به نظرت عمیق نبوده. چرا گفته دوست داشتنت در حد یه هفته ...

بگو اگه میخای به شوهرش نگم و ابروتونو نبرم باااااااید دارو ندارتو به نامم بزنی

😈
دقیقا همین فکر رو دارم. یعنی خودمو گول نمیزنم به نظرت عمیق نبوده. چرا گفته دوست داشتنت در حد یه هفته ...

همینو میگم چون این زن که من میبینم خیلی خز تر از این حرفاس که بخواد دل مردی رو ببره مشخصه سیریشه شوهرتم تا الان پیگیرش نشده واسه این شخصیت منفورش شده من مطمعنم این زن هرزگی تو ذاتشه نه واسه شوهرتو بلکلگه واسه  همه اینجوریه حالا شوهر توام تو دامش بوده ناخواسته

استارتر احتمالا شوهرت همون اولش درد و دل کردن  اما بعد متوجه شده که چه شخصیتی داره خواسته از سرش وا کنه ..شاید شوهرت انقدرها هم بد تباشه اما گیر ادم های بدی افتاده ..یکم بیشتر فکر کن و عاقلانه تر تصمیم بگیر 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

از این میسوزم وقتی خونه اش کار میکرده به طرف گفته زنم داره وسایل میفروشه اونم شماره گرفته بمن پیام داده قبلا. ولی من بی خبر جوابشو دادم. من خاک برسر وسایل خونه ام رو فروختم بخاطر پول پیش خونه. همون تایم شوهرم درحال لاس زدن بوده😔

وزن فعلی ۷۰وزن هدف ۶۱
2706