2726
عنوان

دوستان میشه راجع به مسائل امروزم راهنماییم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4525 بازدید | 238 پست

اسی بنظرم با نامزد سابقش صحبت نکن ،  تو شاید شرایطت جوری بود که توافق کردی و نخواستی جدا بشی ، ولی توی کل فامیل  حرفت میپیچه که لابدچییز بوده که افتادی دنبالش ، ابروت  میره

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انشالله آشنا باشه ابروش بره. نمیدونم کرد کجاس. اسمش لیلا بابایی

این صد درصد از این خز و خیلای اطراف سنندج هستش بابایی ها فک کنم کامیارانی باشن من خودم کردم اما متاسف شدم واسه یه هرزه ی که اسم کردارو به لجن کشیده خاک دو عالم تو سرش زنیکه ی پتیاره

این صد درصد از این خز و خیلای اطراف سنندج هستش بابایی ها فک کنم کامیارانی باشن من خودم کردم اما متاس ...

منم کوردم اعصابم خورد شد کوردا تعصبین نمیتونن زنئگی هم جنسشون رو داغون کنن

بچه ها دارم دق میکنم. خانواده ام رو بخاطر این گذاشتم پشت سرم باهاش ازدواج کردم. هیچ جایگاهی ندارم برگردم خونه بابام. پسرمم ۵ سالشه نمیدونم چیکارکنم. مهریه ام ۱۳۶۶ سکه اس. ولی کاری ازم برنمیاد

وزن فعلی ۷۰وزن هدف ۶۱
2706