2737
2739
عنوان

دوستان میشه راجع به مسائل امروزم راهنماییم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4525 بازدید | 238 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای خدا 😢😢😢

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
2728

بعد کلی لاس خشک زدن شوهرم برگشت گفت از حسن چه خبر. دختره هم گفت بی خبرم. باهاش قهرم و اینا. بعدشوهرم یکم فاز نصیحت برداشت که بگه آره اشتی کنید. حسن افسرده اس از زنش جدا شده درکش کن.

وزن فعلی ۷۰وزن هدف ۶۱

دروغ میگه این طور جندها با همه رابطه دارن با حسن نقی تقی با ممدشون همه

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤

بعد من کوبیدم به پهلوی شوهرم که چرا اسم حسن رو آوردی. تابلو بود دختره اصلا با حسن کار نداشت. میخواد مخ شوهرمنو بزنه. بعد که شوهرم حسن حسن میکرد دختره گفت ولش کن حرف اونو نزن. ما به درد هم نمیخوریم. زنگ زدم بگم با حسن کات کردم از مریم خبری نشد ناراحت نشی

وزن فعلی ۷۰وزن هدف ۶۱
2738
بعد من کوبیدم به پهلوی شوهرم که چرا اسم حسن رو آوردی. تابلو بود دختره اصلا با حسن کار نداشت. میخواد ...

اوهوووو ناراحت نشی😏

وَ خُدایی هَست،مهربان‌تر از حَد تصور❤️
بعد من کوبیدم به پهلوی شوهرم که چرا اسم حسن رو آوردی. تابلو بود دختره اصلا با حسن کار نداشت. میخواد ...

پس مریمو دریاب 😏

دیگه کنترل خودمو از دست دادم گوشی رو گرفتم هرچی فحش بلد بودم نثارش کردم. دختره قطع کرد دوباره زنگ زدم گفتم بپرس دیگه حال پدرشوهرم  برات مهمه. کلی فحش دادم برگشت گفت متاسفم برای علی جون زنش انقدر بی ادبه. منم گفتم برای مادرت متاسف باش که معلوم نیست از کی پست انداخته

وزن فعلی ۷۰وزن هدف ۶۱
2706