1421
1411

امروز به گوشی شوهرم یه نفر پیام داد نوشته بود سلام.

منم کنجکاو شدم گفتم کیه گفت مشتری سابقمه. گفتم جواب بده گفت ولش کن کارش  ایراد داشته میخواد بگه بیا درست کن.گفتم پس چرا فقط نوشته سلام خوب اینارم میگفت دیگه. 

شک کردم گفتم زنه؟ گفت نه بابا بردار زنگ بزن. منم بیخیال شدم. 

وزن فعلی ۷۰وزن هدف ۶۱

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

بعد باخط شوهرم زنگ زدم گذاشتم رو آیفون. به شوهرمم گفتم بخدا میزارم میرم اگر طوری رفتار کنی بفهمه من پیشتم. گوشی رو جواب داد با یه عشوه ای گفت سلام عزیزم خوبی 

وزن فعلی ۷۰وزن هدف ۶۱

خب بعد چیشد

عمرسعد قبل از جنگ اقرار میکند. میدانم اگر برای حسین بجنگم اهل سعادتم. واگر با حسین بجنگم اهل شقاوت... اما چه کنم که از ملک ری نمی توانم بگذرم... اندکی تامل!!!! ملک ری ما کجاست که نمی گذارد در قافله حسین بمانیم!!!! 
1447

ای بابا اینهمه ناراحت شدی تاپیکت نمیایم.  همه رو توی یه پست جاش کن. 

عمرسعد قبل از جنگ اقرار میکند. میدانم اگر برای حسین بجنگم اهل سعادتم. واگر با حسین بجنگم اهل شقاوت... اما چه کنم که از ملک ری نمی توانم بگذرم... اندکی تامل!!!! ملک ری ما کجاست که نمی گذارد در قافله حسین بمانیم!!!! 
1391

ای خدا 😢😢😢

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤

بعد کلی لاس خشک زدن شوهرم برگشت گفت از حسن چه خبر. دختره هم گفت بی خبرم. باهاش قهرم و اینا. بعدشوهرم یکم فاز نصیحت برداشت که بگه آره اشتی کنید. حسن افسرده اس از زنش جدا شده درکش کن.

وزن فعلی ۷۰وزن هدف ۶۱
1364